07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Τσάρλι Τσάπλιν»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Kινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Διονύση Τσακνή, Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, Φιλ. Πλιάτσικα
16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κάρυστος» Α' μέρος
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Τενοντίτιδες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Θέμα: Κεραμικός. Ερευνα - παρουσίαση: Θανάσης Σταθόπουλος, επίκουρος καθηγητής Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου
19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Δημήτρη Ψαθά. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δύο σύντροφοι» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Ξένη σειρά (5ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους ρυθμούς του «Τρίφωνο»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ (Ε)
11.00 ΜΝΗΜΕΣ (Ε)
11.30 Η ΘΗΒΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θ. Β. Φαλακρός πράκτωρ: επιχείρηση γης μαδιάμ»
13.45 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)
14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε)
20.00 Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (E) «Χονγκ - Κονγκ»
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ «Αριστερά-Δεξιά», «Οσίκι»
00.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Αμοργός»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) «Μιχάλης Κακογιάννης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»
20.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε) «Γιάννης Πάριος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Οι παίκτες»
24.00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ (Ε)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΠΟΡΤΡΕΤΑ «Χρήστος Νικολόπουλος»
07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
08.00 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ
08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
10.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Κεφαλονιά» (Α' μέρος)
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ «Το νησί του Νατιβιντάντ-Μεξικό»
19.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
19.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
20.45 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ «Οι πολύχρωμες φυλές της Κίνας»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ «Αφανισμός»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πράσινοι»
02.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ELAΤTE
11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 KYLE XY
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DESPERATE HOUSEWIVES
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
23.00 BONES
24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
02.10 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
03.10 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.10 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)
18.00 KITCHEN NIGHTMARES
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
22.00 CSI, LAS VEGAS
23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ
02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
17.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
19.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Μ + Μ (Ε)
22.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
23.15 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ (Ε)
01.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε)
02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
06.00 TYRA BANKS Talk show
07.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και τα μυστήρια», «Τα σούπερ παιδιά», «Οι σούπερ ήρωες», «Tutenstein: Η μικρή μούμια», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.10 COSSIP CIRL
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ
18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 NUMB3RS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλεγόμενη γη»
23.15 ΟΜΑΔΑ NCIS
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 JERICHO
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας μετ' εμποδίων»
04.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.00 VERONICA MARS
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ