07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μια παλιά ιστορία Ψυρρή»
07.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ρωσικά κινούμενα σχέδια
08.25 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Παραδοσιακοί χοροί, θέατρο ελληνικών χωρών Δώρα Στράτου (α' μέρος)
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τα συγκροτήματα «Συνήθεις ύποπτοι και Υπόγεια Ρεύματα»
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ρωσικά κινούμενα σχέδια
17.30 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (6ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Κατερίνα Κορρέ: Ανθρωποι και παραδοσιακά επαγγέλματα στο Αιγαίο
19.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε) Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
20.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ζιζάνια» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά (5ο)
22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ
09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
10.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
11.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε)
11.30 ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερόπληκτος»
13.30 ΑΓΟΥΡΑ ΣΤΑΧΥΑ
14.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WATER POLO
20.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
21.00 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Τουρκία - Σλοβενία»
23.00 1.000 ΚΑΙ 1 ΚΑΛΑΘΙΑ - ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2010 Αθλητική εκπομπή
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Σερβία - Ισπανία» (Μ)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπουζούκι αλλιώτικο από τα άλλα»
20.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε) «Αλέξης Δαμιανός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διάρρηξη»
24.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ (Ε) «Δαίμονες των λιμνών»
07.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ «Ο παγωμένος δρόμος της φώκιας»
10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
11.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Σρι Λάνκα»
19.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Μπαμπουίνοι»
20.00 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
20.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Χιμπαντζήδες»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Συνέχεια)
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Προημιτελικός (Μ)
02.00 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Προημιτελικός (Μ)
06.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
07.00 ELAΤTE
11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 KYLE XY
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DESPERATE HOUSEWIVES
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
23.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
24.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 PERFECT TEN Τηλεπαιχνίδι
02.10 EUROPEAN POKER TOUR
03.10 ΔΙ$ ΜΑΔΙΑΜ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
06.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)
10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)
18.00 KITCHEN NIGHTMARES
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The skulls»
24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ
03.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ
04.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
18.00 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SAFE SEX (Ε)
01.30 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)
02.30 ΙΧΝΗ (Ε)
03.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.20 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά
07.15 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε) Ερωτική κομεντί
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Ο Μπαγκς Μπάνι και η παρέα του»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρυφή ζωή μιας γυναίκας» (Α' μέρος)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ
18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 NUMB3RS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ, αυτός και η μητέρα του»
23.15 ΟΜΑΔΑ NCIS
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό στοίχημα»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάσκοπος κατά λάθος»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ