08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
09.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΗΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Επίκαιρα σχόλια, για τα γεγονότα της ημέρας με τον Κ. Καραχάλιο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - 59 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ ΕΑΜ Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 26ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - ΟΔΗΓΗΤΗ Στους ρυθμούς των συγκροτημάτων «Συνήθεις ύποπτο» & «Υπόγεια ρεύματα»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Γιουγκοσλάβο πρέσβη στην Αθήνα για τις εκλογές στη χώρα του
19.30 26ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - ΟΔΗΓΗΤΗ Θα μεταδοθεί η συζήτηση που πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια Φεστιβάλ, με θέμα «Εργάσιμος χρόνος»
20.40 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.10 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ Οι καλύτερες φάσεις & τα γκολ των αγώνων του αγγλικού πρωταθλήματος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000
11.30 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
13.55 ΜΠΑΣΚΕΤ
14.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
16.00 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16.01 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
18.30 ΙΠΠΑΣΙΑ
19.30 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
19.31 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ελληνική συμμετοχή)
21.00 ΣΤΙΒΟΣ
23.00 ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
00.30 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
00.31 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΣΤΙΒΟΣ
01.00 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ
01.30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΑΛΗ (ελληνική συμμετοχή)
02.00 ΣΤΙΒΟΣ (ελληνική συμμετοχή)
08.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Ελευσίνα»
08.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ (Α) ΠΡΩΙΝΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
10.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΕΡΟΥ
11.01 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
11.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ Απευθείας μετάδοση
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΕΠΙΛΟΓΕΣ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΙΔΝΕΪ - ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ
17.00 *ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ (τελικοί)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΤΕΝΙΣ
19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΟΔΥΣΣΕΙΑ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 Ο ΒΟΡΡΑΣ ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
11.00 Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΔΥΣΗ
12.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ ΝΤΕ ΚΙΡΙΚΟ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΣΤΙΒΟΣ
17.15 ΜΑΥΡΟΣΚΟΥΦΕΙΑ 2000: ΠΑΟΚ - ΜΑΡΟΥΣΙ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.45 ΜΑΥΡΟΣΚΟΥΦΕΙΑ (Συνέχεια)
21.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις μέρες στο σπίτι των Σίνγκερ»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διμοιρία αυτοκτονίας»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΤΑΜΠΟΥ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΥΕΦΑ Μπεϊτάρ - ΠΑΟΚ
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ηρακλής Θεσ/νίκη - Γκενιόν Γαλλίας
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The gifted»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)
05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.45 ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ «Δέκα λεπτά κήρυγμα», «Περί ανέμων και υδάτων» και «Να με προσέχεις»
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικός πράκτορας Ρόις»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 FRASIER
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
10.30 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Συνέχεια)
18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΥΕΦΑ: ΟΦΗ - FK NAPREDAK
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του καρχαρία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολική γυναίκα»
03.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ