07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη: «Ο Καραγκιόζης και η χρυσή κότα»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν: «Μια νύχτα έξω»
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά (1ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε) Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας. Με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΡΑΤΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ Ξένη σειρά
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αντιστασιακά τραγούδια από τον Γ. Θωμόπουλο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Κόκκινο - Κίτρινο - Μπλε»
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Οικογενειακή σειρά
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)
11.00 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Η αλεπού και το κυνηγόσκυλο 2»
13.00 ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ
13.30 MEDITERRANEO
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»
15.30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
15.45 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ «Αστρονομικά επώνυμα»
16.45 PRE GAME
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Μαρούσι - Αρης»
19.00 ΠΟΛΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Βουλιαγμένη - Παλαιό Φάληρο»
20.10 ΧΡΥΣΟΙ ΣΚΟΥΦΟΙ 2011
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Η κυρία Χέντερσον παρουσιάζει» Α' προβολή
23.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Μια νύχτα μαζί» και «Το σημάδι της ζωής»
24.00 ΜΙΜΗΣΙΣ ΠΡΑΞΕΩΣ Νέα εκπομπή για το θέατρο «Πατέρας - γιος»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
11.00 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ; (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΤΕΚΜΗΡΙΟ «Εξομολογήσεις ενός οικονομικού δολοφόνου»
14.00 ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Στο ντιβάνι»
17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΜΥΘΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΧΝΗ «Κρυστάλλινο κρανίο»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο, ο τρομερός»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
Στις 24.00 πεντάλεπτο Δελτίο Ειδήσεων
07.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Γη χωρίς κυριότητα»
08.00 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
08.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
09.00 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ «Σικελία, χωρίς μαφία»
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ FOOTBALL LEAGUE «Ηλιούπολη Γ.Σ. - Δόξα Δράμας»
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζαβολιάρα»
18.30 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά
20.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ «Καβάλα»
21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάντο όπως ο Μπέκαμ»
01.00 ΟΝΤΡΕΪ ΧΕΠΜΠΟΡΝ - Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΟΝΤΡΕΪ Ντοκιμαντέρ
02.00 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Μουσική εκπομπή
03.30 ΤΖΟΝ ΝΙΛΣΟΝ: Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΣΤΗΣ
04.30 ΤΡΙΚΕΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (E)
07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΟΛΑ (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός το Σαββατόβραδο»
15.50 COOK SMART BY COCA COLA Εκπομπή μαγειρικής
16.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»
20.00 ANT1 NEWS
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Norbit»
23.10 ΟΛΑ 11+
01.10 ANT1 NEWS
01.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί του θανάτου»
03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
06.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
16.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περπατώντας στα σύννεφα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 BOTRINI'S PROJECT (Ε)
21.00 GREEΚ IDOL - RECALL
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξυπόλητος πρίγκιψ»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω»
03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.20 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
12.50 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOΥ
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 FIFTY - FIFTY
18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 MONEY DROP
22.15 SAFE SEX (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
01.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
02.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
03.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
07.00 «YU-GI-OH», «Urban Vermin», «Σούπερ Looney Tunes», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Angel's friends», «Lazy town», «Power Rangers: operation overdrive», «World of quest», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Xiaolin showdown», «Οι περιπέτειες του Μαξ» «Σκούμπι Ντου», «Μonster High»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ελεν εκπαιδεύεται»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 GOSSIP GIRL Νεανική σειρά
18.50 THE LISTENER Νέα ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη» Ταινία κινουμένων σχεδίων
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες αποστολές»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στη Βόρεια Θάλασσα»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρανκενστάιν: Η άλλη όψη»