07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Σταχτοπούτα και το σπίτι της κότας»
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Πρόσφυγες» Μέρος α'
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΟΙ - 100 ΜΕΡΕΣ ΑΠΕΡΓΙΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Κ. Μακεδόνα, Π. Θαλασσινό και Δ. Ολυμπίου
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι φίλοι» (3ο)
18.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΚΙΝΗΜΑ Επιμ. παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ομιλία της Αλέκας Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ σε συγκέντρωση της Νομαρχιακής Οργάνωσης Βιομηχανίας του Κόμματος, με θέμα: Οι συνέπειες της καπιταλιστικής κρίσης στη ζωή της εργαζόμενης και την πρόταση διεξόδου του ΚΚΕ
22.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Π. Θαλασσινό, Δ. Τσακνή, Λ. Μαχαιρίτσα και Α. Πρωτοψάλτη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)
08.30 ΝΙΚΟ (Ε)
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ (Ε) «Αρισταίος και Ορφέας - Ηρωες ευεργέτες»
10.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (Ε)
11.00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ (Ε)
12.00 ΜΥΡΤΩ (Ε)
13.00 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
13.30 ΜΝΗΜΕΣ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 CHANGES (Ε)
17.15 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
19.00 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ (Ε)
20.00 ΧΑΜΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε)
21.00 ΕΥΡΗΚΑ 2 (Ε)
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Οι συλλέκτες»
23.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ «13 1/2», «Ενας λαμπερός ήλιος», «Χήρα στρατηγού»
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
02.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΗΜΕΙΟ ART
19.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Φωκίων Δημητριάδης»
19.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Σπύρος Ορνεράκης»
20.00 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ (Ε) Ντοκιμαντέρ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Μαθήματα από τους Βίκινγκς»
23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2 Ενημερωτική εκπομπή
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο πάθος»
07.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
08.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ «Καλαμπόκι»
09.00 BURT WOLF: Ο,ΤΙ ΤΡΩΜΕ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί πολυτελείας»
21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...(Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 DESPERATE HOUSEWIVES
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 EXTREME MAKEOVER: Home edition
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.45 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
20.00 UEFA LEAGUE «Μεταλιστ - Ολυμπιακός». Απευθείας μετάδοση
22.05 UEFA LEAGUE «Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Αθλέτικ Μπιλμπάο». Απευθείας μετάδοση
00.05 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.10 THE INSIDE Αστυνομική σειρά
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 FRASIER
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.45 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 CSI, LAS VEGAS
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.00 THE BIG GAME
02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά
22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2
23.10 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 GUINNESS WORLD RECORDS SHOW (Ε)
02.15 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
03.15 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR
15.45 ΜΙΛΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Ξένη σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα του χρυσού λουλουδιού»
00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μανία της φύσης: χιονοστιβάδα»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jackass 2»