07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μήλος»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τη Φιλαρμονική Δήμου Χαλανδρίου και Πασχάλης
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ο μεγάλος πατριωτικός πόλεμος»
20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (3ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Από το Δημοτικό Ωδείο Πετρούπολης
22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (E)
08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ (Ε)
10.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' «Κολομβία: το λούνα παρκ ταξιδεύει»
12.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
13.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ Νεανική σειρά
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012: «ΚΚΕ (Μ-Λ) - (Μ-Λ) ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
18.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)
19.00 DOCVILLE (Ε) «Λ. Αλεξάνδρας 173, Αθήνα»
20.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012: «ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αξιότιμοι κλέφτες» Α' τηλεοπτική προβολή
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
23.50 DOCVILLE (Ε)
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012: «ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ»
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΣΤΗ ΝΕΤ «Ανεξάρτητοι Ελληνες»
17.00 ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΣΤΗ ΝΕΤ «Χρυσή Αυγή»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιγκολό» Α' τηλεοπτική προβολή
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΥ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ «Ψύξη του εγκεφάλου»
10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (E) «Χάλκινα στο δρόμο»
10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Ναμίμπια, πανίδα και άμμοι»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παραμυθάς»
21.15 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Απόβαση στη Νορμανδία»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Η πυρκαγιά του 1917» (Α' μέρος)
23.00 ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Ε)
03.30 CINEMANIA (Ε)
04.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 STARFISH Σειρά
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ASI
23.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΣ (Ε)
24.00 LOST Σειρά
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 RAISING THE BAR
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.15 FRASIER
09.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
11.00 ΚΟΜΒΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Ενημερωτική εκπομπή
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ «Οικολόγοι Πράσινοι»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 CSI, NEW YORK
02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ «Οικολόγοι Πράσινοι»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ «Μια καταιγίδα την άνοιξη»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια καθαρή μέρα»
03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Power Rangers Operation Overdrive»
08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ (Ε)
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ «Οικολόγοι Πράσινοι»
14.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεξιχνίαστη ληστεία»
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
01.15 V Δραματική σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλειο δόλωμα»
04.15 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ