07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πολωνικά κινούμενα σχέδια» (επεισόδια 1ο, 2ο)
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μα είναι χελώνες»
08.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Το μυστικό του Enigma» (2ο)
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Επεμβάσεις CIA δεκαετία '80»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Apurimac - Martha Moreleon (Α' μέρος)
17.00 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ Ξένη σειρά (4ο)
18.10 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Παραδοσιακός καστελλοριζιακός γάμος»
19.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υιοθεσία»
20.15 ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοναχική γυναίκα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (Ε)
08.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ (Ε)
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
10.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)
11.00 ΝΤΙΖΑΪΝ (Ε)
11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Κανόε σπριντ, καταδύσεις
20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Πόλο Γυναικών Τελικοί, Ιστιοπλοΐα, Beach volley (Γυναίκες), Κολύμβηση (Μαραθώνιος 10 χλμ.), Ενόργανη γυμναστική, Συγχρονισμένη κολύμβηση, Πυγμαχία, Πάλη, Ιππασία
21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Beach volley Ανδρών Τελικοί
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα στους τοίχους»
03.30 Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑ (Ε)
04.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)
11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Στίβος
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κ2: ατελείωτη περιπέτεια»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 MEDITERRANEO (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΩΡΑ ΛΟΝΔΙΝΟΥ Ειδική ολυμπιακή εκπομπή
20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Στίβος
24.00 ΩΡΑ ΛΟΝΔΙΝΟΥ Ειδική ολυμπιακή εκπομπή
02.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
07.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE
08.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Φιλιππίνες, το ανεξερεύνητο αρχιπέλαγος»
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Τουρκία - Καππαδοκία»
16.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Βόλεϊ Γυναικών Ημιτελικοί
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Μπάσκετ Γυναικών Ημιτελικοί
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
01.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
01.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ (Ε)
04.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
06.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1 (Ε)
10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FTHIS TV
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
24.00 OLA 12 HOT (Ε)
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
06.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
11.50 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA
15.00 OLIVER'S TWIST
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.15 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 FASHION FEVER (Ε)
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (Ε) Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES 2 (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 SAFE SEX (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)
01.30 ΙΧΝΗ (Ε)
02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE
06.55 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 FLORICIENTA Σειρά
15.45 PRIVILEGED Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Περιπετειώδης σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεξέλεγκτη εκδίκηση»
24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.00 MEDIUM
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτσοι για κλάματα»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανταύγειες σε χρυσά μάτια»