07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Τα ζιζάνια» (2ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι φίλοι» (1ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)
06.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
07.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.00 SONIC UNDERGROUND
09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ
10.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Λευκάδα»
14.20 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Ορνιθες» του Αριστοφάνη
16.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε) «Ηπειρώτικο γλέντι»
18.00 CHANGER: WE WILL ROCK (Ε)
18.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 «Ελλάδα - Βραζιλία» (ΑΝΔΡΕΣ)
19.00 Η ΚΡΥΜΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ «Εργασία - Μια... δουλειά την έχουμε»
20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
21.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έμπορος της Βενετίας»
00.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 «Ελλάδα - Βραζιλία» (ΑΝΔΡΕΣ) (Μ)
00.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - Ράλι Γερμανίας
01.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Στείλε μια σφαίρα»
02.20 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Γιάννης Κουνέλλης»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θείος Μπούνμι θυμάται τις προηγούμενες ζωές του»
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)
11.00 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε) «Μουσείο Γουλανδρή Φυσικής Ιστορίας»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 MEDITERRANEO (Ε)
13.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε) «Σόνια Θεοδωρίδου»
14.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
16.30 CAROUSEL
17.00 SCHOOL TUBE (Ε) «Κέρκυρα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 GIORGIO DE CHIRICO - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγεφύρωτες σχέσεις»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ «Μέλισσες, η μεγάλη οικογένεια»
07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
07.55 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE
08.30 ΝΕΑΡΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
09.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ «Κουάλα Λουμπούρ»
10.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ
11.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε) «Βιβλιοθήκες»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Τσακώνικος»
18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια του κλέφτη...»
21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παναγία των Παρισίων»
01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
02.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
06.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ (Ε)
07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 UGLY BETTY
10.00 ARMY WIVES Δραματική σειρά
11.00 DESPERATE HOUSEWIVES
12.00 PRIVATE PRACTICE Σειρά
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρες κεραυνού»
15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Κωμική σειρά
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Χάπι End»
00.20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (Ε)
01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.20 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.30 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
08.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
10.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
11.15 MACGYVER
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 AMERICAN IDOL
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 FRASIER
18.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ The king of queens
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 KITCHEN NIGHTMARES UΚ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος από το Σικάγο»
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος από το Σικάγο»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
08.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
09.45 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 BIG BANG (Ε)
12.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
13.10 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 L.A.P.D. (Ε)
15.50 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 JUNIOR MASTERCHEF (Ε)
18.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
23.40 SAFE SEX (Ε)
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 SAFE SEX (Ε)
02.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
03.00 ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΖΩΗ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.50 STARLAND «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Polly Pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μax», «Jewelpet», «Teen days», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Alien Force», «Beyblade», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «My Bollywood bride»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 SMALLVILLE Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένας στην αγκαλιά του άλλου»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση της ξανθιάς 2»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φίρμα»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτερωτός θάνατος» Α' τηλεοπτική προβολή