07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14.00 ΟΜΙΛΙΑ ΠΡ. ΔΗΜΑΡ Φ. ΚΟΥΒΕΛΗ ΣΤΗΝ ΚΕ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε) «Ικαριώτικο γλέντι»
18.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Αρης Αλαξάνδρου»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.00 Η ΚΡΥΜΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ «Διακοπές»
20.00 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ (Ε)
20.30 ΟΜΙΛΙΑ ΑΛ. ΤΣΙΠΡΑ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΕΩΝ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ
21.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένοι έως την αιωνιότητα»
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΓΑΛΛΙΑ
00.30 Η ΕΡΗΜΟΣ ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ (Ε) Ντοκιμαντέρ
02.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Γουίλιαμ Κέντριτζ, ο μαγεμένος αυλός»
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ (Ε)
11.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 MEDITERRANEO (Ε)
13.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε) «Μέγαρο Μουσικής - Ξενάγηση από τον Λαμπράκη»
14.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 SCHOOL TUBE (E) «Γιάννενα»
17.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 25' ΣΗΜΕΙΟ ART
18.45 Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ (Ε)
19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές μετ' εμποδίων»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE
08.30 ΝΕΑΡΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
09.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε) «Μενέλαος Λουντέμης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ουρανοκατέβατος»
21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόμερ & Εντι»
01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
02.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
10.00 ARMY WIVES Δραματική σειρά
11.00 DESPERATE HOUSEWIVES
12.00 PROJECT RUNWAY (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απίθανη... απίθανη πτήση»
15.20 COOK SMART
15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Κωμική σειρά
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Γελών λαβέ»
00.20 BROTHERS AND SISTERS Σειρά
01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.20 TUPAC: RESURRECTION Μουσικό βιογραφικό ντοκιμαντέρ Α' τηλεοπτική προβολή
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
08.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.00 ΑΛΛΗ ΦΑΤΣΑ, ΑΛΛΗ ΡΑΤΣΑ
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξ και Εμμα»
16.15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Σειρά
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Catwoman»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE'S 30' MEALS Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί της ζωής»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυφές επιθυμίες»
01.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί της ζωής»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καταφύγιο»
05.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Buddy: το φιλαράκι»
16.30 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)
18.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καμαριέρα»
23.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 MASTERCHEF (E)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pumpkinhead 4: Η εκδίκηση θα είναι δική του»
03.45 ΜΟΝΑΧΟΥΣ ΜΟΝΑΧΟΥΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 STARLAND «Πόκεμον», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γυναίκες του Στέπφορντ»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.50 SMALLVILLE Νεανική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 GOSSIP GIRL Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αστερίξ στους Ολυμπιακούς Αγώνες»
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδειξη ζωής»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν συνάντησε τον Μπιλ»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρωτάρης της χρονιάς»