15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Φιλοξενούμενος του Βαγγέλη Κούτα ο Πάνος Γεραμάνης, με αφορμή το ημερολόγιο λεύκωμα «Στέλιος Κατζατζίδης, όταν η φωνή φτάνει στο θρύλο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς. Με την Νάνσυ Σογοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ α) Ν/Σ για την Υγεία, β) Συζήτηση σε επίπεδο αρχηγών κομμάτων για την πορεία της Ελλάδας στην εντός ΟΝΕ εποχή, γ) Αποσπάσματα απ' την συζήτηση των άρθρων για την αναθεώρηση του Συντάγματος & δ) Επερώτηση του ΚΚΕ για τα αποτελέσματα των ΝΑΤΟϊκών βομβαρδισμών - ευθύνες ελληνικής κυβέρνησης - Ελληνες στρατιώτες & φοιτητές που βρίσκονται στη Γιουγκοσλαβία. Επιμέλεια-παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε) Το καλό λαϊκό τραγούδι, από τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Β΄ Εθνικής κατηγορίας ΕΘΝΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
09.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
10.00 ΣΙΝΕΑΚ
11.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ Ντοκιμαντέρ «Τα σκυλιά»
14.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
18.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Πες το μ' ένα τραγούδι»
18.45 ΠΟΛΟ: ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ «Ολυμπιακός - Φερεντσβάρος»
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
20.00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής»
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο ώρες παρά τέταρτο πριν το Χριστό»
02.40 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
03.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ (Ε)
12.00 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ (Ε)
12.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαύρο άλογο»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.15 GLOBAL
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα Υόρκη - Νέα Υόρκη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
08.01 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Κίνα»
08.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΗ ΔΙΑΘΗΚΗ «Τα θαύματα του Ιησού»
09.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σίρα και Χίμαν: Το μυστήριο του μαγεμένου σπαθού»
10.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
12.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ
12.30 E-LIFE
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
17.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18.30 DESIGN X-treme
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΒΟΛΕΪ: «ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ»
21.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη πλευρά της Κυριακής»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΒΟΛΤΡΟΝ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΠΙΚΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ
15.15 ΣΠΕΣΙΑΛ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΦΕ (Ε)
16.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νάνος και οι επτά Χιονάτες»
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 THE SEFERLEE SHOW
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμός στη ζούγκλα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μαχητές»
02.10 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χοντρός κι ο Λιγνός στο νησί του Παραδείσου»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΧΑΛΙ ΕΝΤ (Ε)
06.00 PRETENDER
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζούσα μοναχός χωρίς αγάπη»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φανταρίνες»
18.00 ID Σόου
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Σόου
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δρόμος χωρίς επιστροφή»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στην κόλαση»
04.00 TWIST (E)
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
09.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΕΙΡΟΧΩΡΑ
10.00 «WOOF»
10.30 THUNDERSTONES
11.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΤΟΥΡΜΠΟ
13.00 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...
16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ
17.00 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ - ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ - ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Συνέχεια)
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναστενάζουν οι πενιές»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη φωλιά των λιονταριών»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράτολμα σχέδια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο επισκέπτης της ομίχλης»
08.00 ΤΖΙΝ ΚΑΙ ΤΣΕΡΙ (Ε) Σειρά
09.00 DISNEY CLUB
10.30 ΤΡΑΝΣΦΟΡΜΕΡΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέλες στην κατασκήνωση»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
15.20 TRACTION
15.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
16.30 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπλοφατζής»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»
23.00 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απελπισμένη φυγή»
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.10 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.15 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.20 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
12.50 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
13.00 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
13.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΟΙ ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χορός των κατασκόπων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν Νέισον: Σκοτεινός ορίζοντας»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος και απαγωγέας»
05.15 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά