08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) O δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους προσκεκλημένους τους, πρόσφατη κακοκαιρία και συνέπειες στους αγρότες
09.00 ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
09.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
10.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
11.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει με τους προσκεκλημένους του για τις ανατιμήσεις και την κερδοσκοπία
19.05 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Παπαρήγας
20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ (Ε) Ο δημοσιογράφος Νίκος Μολυβιάτης συζητάει με τους Χαρίλαο Αρχοντή, μέλος της Συντονιστικής Επιτροπής της ΠΑΣΥ και Βαγγέλη Στογιάννη, περιβαλλοντολόγο, πρόεδρο των «Φίλων της Γης», για τη «Βιοποικιλότητα της Ελληνικής Γεωργίας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητάει με τους καλεσμένους του για τον Ευρωστρατό
23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου προτείνει βιβλία, που αφορούν στην Τέχνη, καθώς και ενδιαφέροντα Λευκώματα και συναντά τον Μάκη Δελαπόρτα, που επιμελήθηκε το Λεύκωμα - αφιέρωμα στον Αλέκο Σακελλάριο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 TV MARKET
01.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΙΟΝΙΑ
19.45 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ
20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 Η ΦΩΝΗ
22.00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Οι ατσίδες της Νέας Υόρκης»
01.00 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.15 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Σκοτία»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
14.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΝΗΣΙΩΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΧΡΟΝΙΚΟ
19.35 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ (Ε)
19.45 Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ
20.00 ΔΙΚΤΥΟ
20.40 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 επίΛΟΓΟΣ
23.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μυστικά και ψέματα»
08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Γουίλιαμ Φόκνερ»
08.01 8 1/2
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
11.30 ΤΡΙΓΩΝΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΣΥΝΑΡΤΗΣΕΙΣ 2: ΗΜΙΤΟΝΟΕΙΔΗ ΚΥΜΑΤΑ
12.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
12.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ 1
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό πάθος»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.00 SUPER GAME
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ
22.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 THE X-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αίμα των Απάτσι»
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)
05.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλός γιος»
23.15 ΕΞΟΔΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας του βάλτου»
03.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.15 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τη Ρανγκούν»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα του κόσμου δύσκολα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 FASHION TV
06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.27 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή αρχίζει στα σαράντα»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Φλιντστόουνς»
23.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κίνδυνος παραμονεύει»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οργάνωση»
04.15 ΑΛΙΕΝ ΝΕΪΣΟΝ
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ