08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους: Σαρλή Παύλο, πρώην ευρωβουλευτή της ΝΔ, Κράτη Κυριαζή, γραμματέα Ευρωκοινοβουλευτικής Ομάδας του ΚΚΕ, και Κουτσουβέλη Σπύρο, μέλος της Πολιτικής Γραμματείας του ΔΗΚΚΙ, για τις εξελίξεις στην Ευρωπαϊκή Ενωση ενόψει της διεύρυνσης
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
18.45 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με την Καίτη Μουλοπούλου, επίκουρο καθηγήτρια Δερματολογίας του Πανεπιστημίου Αθηνών, για τις δερματικές παθήσεις, που μας ταλαιπωρούν ιδίως τους καλοκαιρινούς μήνες
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ο Στράτος Φωτεινέλης, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συνομιλεί με τους: Δημήτρη Νασούλα, που τερμάτισε πρώτος για την ομάδα Ν, Παύλο Μοσχούτη, γνωστό βετεράνο του Ράλι «Ακρόπολις», και Αλέκο Σαραντινάκο, που ήταν προπομπός του αγώνα, με θέμα «Ράλι "Ακρόπολις" 2002»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με τους καλεσμένους του για την Τοπική Αυτοδιοίκηση και τις επερχόμενες εκλογές
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
07.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
08.00 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
08.30 ΤΟ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Εραστές της περιπέτειας»
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Σπορ και περιπέτεια»
10.30 TORA - TORA - TORA (E)
12.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η ιστορία του ποδοσφαίρου»
13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Πορτρέτα ποδοσφαιριστών»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένος φρουρός»
16.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σχολική μπάντα»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό στο Λος Αντζελες»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Πορτρέτα ποδοσφαιριστών»
24.00 TORA - TORA - TORA
01.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Η ιστορία του ποδοσφαίρου»
02.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Πορτρέτα ποδοσφαιριστών»
03.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
04.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ελβετικός σουγιάς»
05.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Εραστές της περιπέτειας»
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ: ΟΥ ΤΟΠΟΣ «Ταξιδιάρικες ψυχές»
10.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ «Τα προσφυγικά της Λεωφ. Αλεξάνδρας»
11.01 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
11.30 ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
12.01 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο, ο τρομερός»
20.00 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ: 20 ΙΟΥΝΙΟΥ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ
23.30 ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «L' America»
08.01 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
10.00 ΜΗΘΥΜΝΑ `Η ΜΟΛΥΒΟΣ
10.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ
11.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ (Ε)
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002
22.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
23.00 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
23.30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλοκαιρινά παιχνίδια»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
05.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)
16.25 BIG BROTHER
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.15 BIG BROTHER
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
22.00 ΜΠΑΜ
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
22.45 BIG BROTHER
23.45 ΤΗΕ Χ-FILES
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΕ Χ-FILES (Συνέχεια)
01.00 2004 ΠΛΗΝ 2
02.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
03.00 MOBILE FUN
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταστροφικό πάθος»
05.15 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος τα 'χει 400»
16.30 LIFE STYLE NEWS
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΛΑ
22.30 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
02.15 ΟΛΑ ΙΙ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.45 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
21.45 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.45 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγός του ήλιου»
03.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.58 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.00 ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΝΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST SELLER
15.55 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 ΤΗΕ TRAP
20.00 TO ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα σκληρό φιλί για καληνύχτα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο φορτίο»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τον κυβερνοχώρο»
03.30 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ