15.00 ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΛΕΚ
15.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ «Η αρπαγή από το χαρέμι» του Γιάνναρη
17.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον συγγραφέα Γιάννη Καλπούζο, σε μια συζήτηση για το βιβλίο του «Μόνο να τους άγγιζα», από τις εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί για τη Σύνοδο της Κοπεγχάγης με τους Γιάννη Σταυρόπουλο, μέλος Γραμματείας ΠΑΜΕ και Χάρη Παπαμάργαρη, πρόεδρος ΕΕΔΥΕ
19.10 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.10 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η εκδήλωση της ΚΟΘ του ΚΚΕ για τα αποτελέσματα των Δημοτικών και Νομαρχιακών εκλογών. Ομιλητές: Χρ Κόφφας, Γραμ. της ΚΟΘ και Αλέκα Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τον Γιάννη Σφυρή, υπεύθυνο του Αγροτικού Τμήματος της ΚΕ του ΚΚΕ, με θέμα: «Η ενδιάμεση κοινή αναθεώρηση της αγροτικής πολιτικής και η θέση του ΚΚΕ»
22.30 Θα μεταδοθούν στιγμιότυπα από την κινητοποίηση που πραγματοποιήθηκε, με αφορμή τη Σύνοδο της Κοπεγχάγης από την Κίνηση «Δράση: Θεσσλονίκη 2003», ΕΕΔΥΕ, Συντονιστικό Σωματείων και Συνδικαλιστών Αθήνας
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί την ηθοποιό Ανθή Ανδρεοπούλου, σε μια συζήτηση για τις σημαντικές στιγμές στην τηλεόραση και την πορεία της στο θέατρο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με τον Νίκο Ζουλιάρη
07.35 ΠΑΙΔΙ TV
07.40 ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
08.40 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ
09.10 ΠΑΙΔΙ TV
09.15 ΣΚΙΠΙ
09.45 ΠΑΙΔΙ TV
09.50 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ
10.15 ΠΑΙΔΙ TV
10.20 ΣΙΝΕΑΚ «Η Πίπη αρμενίζει»
11.55 ΠΑΙΔΙ TV
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ Τηλεπαιχνίδι
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα και πόνεσα»
17.30 ΠΑΝΔΑΙΜΟΝΙΟ Ψυχαγωγική εκπομπή (Ε)
18.45 PRE GAME
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Λάρισα - Μαρούσι» Απευθείας μετάδοση
ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ στο τέλος του αγώνα
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρανκ και Τζέσε Τζέιμς»
01.00 10-2 (Ε)
05.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
06.00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
07.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.45 ΘΕΑΤΡΟ «Ο Ιάκωβος Καμπανέλλης στην αυλή των θαυμάτων του»
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 Ο ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ
12.00 ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
12.30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΡΙΟΥ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα γεράκια»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ
19.15 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ «Τα?γετος»
20.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 ΔΡΟΜΟΙ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγειρας, ο κλέφτης, η γυναίκα του και ο εραστής της»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ σε 5`
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
08.30 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
09.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
10.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
10.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πόνι μου κι εγώ»
13.00 ΤΣΙΡΚΟ
14.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ Ντοκιμαντέρ
14.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
18.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΒΟΛΕΪ «Ηρακλής - ΠΑΟ»
19.35 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 «Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ»
22.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απώλειες»
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.30 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
16.15 FAME STORY
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχραιμία Ναπολέων»
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάτμαν επιστρέφει»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 GRAMMY AWARDS 2002
04.15 FAME STORY - HIGH-LIGHTS
05.00 FAME STORY (Ε)
05.50 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
06.50 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ALPHA KIDS
08.15 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08.45 ΡΑΓΚΡΑΤΣ
09.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΟΡΝΜΠΕΡΙ
10.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός και ο τενεκές»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθελοντής στον έρωτα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντι Μπόι αγάπη μου»
23.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιάλτης»
03.15 THIRD WATCH
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
08.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ
08.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
09.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
09.30 ΤΑΖΜΑΝΙΑ
10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άλλος σαν και σένα»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΤΙΣ 14.00
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαντασμένος»
18.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
19.00 Η ΦΑΡΜΑ - Best of
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ
22.10 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ Τηλεπαιχνίδι
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 PRIVE (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος μαφιόζος»
05.30 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΜΠΑΜΠΑΡ
12.30 ΝΙΚΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα που ζάρωνε»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίβα Ρένα»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδρεναλίνη»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το εξπρές του θανάτου»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δίδυμες»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ