08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Το λούνα παρκ της γλώσσας: Ουσιαστικά, Επίθετα, Ρήματα, Επιρρήματα, Προθέσεις, Αριθμητικά
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Χρήστο Μαρκόπουλο, αναπληρωτή καθηγητή χειρουργικής ιατρικής σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών - πρόεδρο ελληνικής χειρουργικής εταιρίας μαστού, με θέμα: «Καρκίνος του Μαστού»
17.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Η τέχνη της μαρκετερί
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για την Τουρκία, τις ελληνοτουρκικές σχέσεις και το Κυπριακό
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Θέμα: «Κοινοβουλευτικός έλεγχος». Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Ο Ανδρέας Θερμός συνομιλεί με τους καλεσμένους του, με θέμα: «Οι εξελίξεις στην αγροτική πολιτική - Σύνοδος υπουργών Γεωργίας στην Κέρκυρας»
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τον γνωστό Γάλλο χορογράφο Ντανιέλ Λομέλ, ιδρυτή του χοροθεάτρου «ΑΕΝΑΟΝ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - BINKA
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ Σειρά
15.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 VIEW MASTER
19.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ
22.00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
01.00 VIEW MASTER (E)
01.30 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
06.00 ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Με τον Προκόπη Δούκα
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΤΖΕΝΤΑ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΣΤΡΙΠΤΙΖ
23.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
24.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
08.01 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ «Καρά Ντερέ»
08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
11.00 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Ιράκ»
11.30 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΓΕΦΥΡΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
18.00 ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΘΕΑΤΡΑ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Τίκο Μουν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΥΟ ΣΤΗΝ 3
01.30 ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ
02.30 BALL AND CHAIN
03.00 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
04.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
07.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)
07.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΤΟ ΓΕΛΟΙΟΝ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συν.)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 THE WALL
23.45 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 THE X-FILES
03.15 THE WALL (Ε)
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγγελικό πρόσωπο ενός εγκληματία»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.15 ΝΙΚΙΤΑ
16.45 THIRD WATCH
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυρίες της αυλής»
23.45 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρέιβενχοκ»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PARTY
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ιντερ - Μίλαν»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι»
02.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 PARTY (Ε)
04.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.15 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.05 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόρεψε μαζί μου»
23.30 SHOW WHAT
00.30 TALK SHOW
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύρινη αποκάλυψη»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ