15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Εθνική βιβλιοθήκη, Δημόσιες βιβλιοθήκες
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Η κατασκευή ενός βιβλίου»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους Ιωάννη Γιαννακόπουλο, βουλευτή του ΠΑΣΟΚ, Ηλία Καληώρα, βουλευτή της ΝΔ, και Κράτη Κυριαζή, γραμματέα της Ευρωκοινοβουλευτικής Ομάδας του ΚΚΕ, με θέμα: «Σύνοδος Ολομέλειας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου (ευρωπαϊκό Σύνταγμα, Ιράκ και ανθρώπινα δικαιώματα)»
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Θέματα: α) «Κύρωση ΝΑΤΟικών συμφωνιών - Ευρωπαϊκός αντικομμουνισμός. β) Συζήτηση κατ' άρθρον του ν/σ του υπουργείου Εμπορικής Ναυτιλίας για τα σκάφη αναψυχής. Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
20.45 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ «Δυτική Ελλάδα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 Θα μεταδοθεί - σε επανάληψη - η συνέντευξη της ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, Αλέκας Παπαρήγα, στον Κώστα Αρβανίτη και στην εκπομπή της ΝΕΤ «Ετσι έχουν τα πράγματα»
22.10 ΠΑΝΤΟΤΙΝΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Αφιέρωμα στον Μάνο Κατράκη
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τον Πασχάλη Τσαρούχα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
10.10 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
10.30 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.30 ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΑΪΝΣΛΕΪ
12.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο,τι λάμπει είναι χρυσός»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
20.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ «Βίκυ Μοσχολιού»
21.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε) Σειρά
22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε) Σειρά
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
01.00 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
02.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ Σειρά
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ; (Ε)
14.00 Η ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΣΤΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ «Παλάου»
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ «Για τους Αμερικανούς»
17.00 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ
17.30 ΑΘΗΝΑ, ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ «Ναμίμπια»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 Ο ΤΕΤΣΗΣ ΣΤΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
22.30 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΙΔΑΚΙΣ - ΑΛΙΚΗ ΚΑΓΙΑΛΟΓΛΟΥ
23.00 ΣΤΡΙΠΤΙΖ (Ε) «Κλωνοποίηση: Σπάζοντας τον κώδικα του Θεού;»
24.00 ΙΧΝΗ ΨΥΧΗΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Τζέιμς Κάρτερ»
08.01 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
09.00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ
09.30 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
10.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ
11.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
11.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ;
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Σάρον Στόουν»
17.00 ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΤΩΝ ΟΛΙΒΙΕ «Η δοκιμασία»
18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
18.30 ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΥΓΜΑΛΙΩΝΟΣ Σειρά
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ο καιρός των δολοφόνων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 BLAC BOX GERMANY Ντοκιμαντέρ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
23.45 SURVIVOR 3
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 THE X-FILES
02.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
03.15 MOBILE FUN
03.40 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης με τσαρούχια»
12.00 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)
13.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.35 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Συνέχεια)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λίγο... σεξ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του χρηματιστηρίου»
03.30 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
06.30 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αγαπημένος μου Αρειανός»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν έχω ξεχάσει το περσινό καλοκαίρι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ «Eros Ramazzoti» (Ε)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΛΑΟΥΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ινκόγκνιτο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σελίδα πριν το θάνατο»
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οσα σπέρνει ο άνεμος»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ