15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Παράθυρο στη γη. Ο κύκλος του νερού
16.15 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον συγγραφέα Βασίλη Γκουρογιάννη, με αφορμή την έκδοση του 3ου μυθιστορήματος του Ηπειρώτη συγγραφέα «Βέβηλη πτήση». Ενα βιβλίο που σε αιχμαλωτίζει με τη λογοτεχνικότητά του και την πολιτική του τόλμη
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί το παραμυθοπαίγνιο «Ο κύριος Αλφαλφα» από τις εκδηλώσεις της Δημοτικής Πρωτοβουλίας Ζωγράφου
20.05 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Θέμα: «Κοινοβουλευτικός έλεγχος και νομοθετική ρύθμιση 3ου Θερινού Τμήματος της Βουλής». Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε) Θα μεταδοθεί η συνέντευξη Τύπου της ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, Αλέκας Παπαρήγα, για την ανεργία και τις απολύσεις, στο ξενοδοχείο «ΤΙΤΑΝΙΑ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
10.10 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΕΪΚ
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελέτης στην Αμεσο Δράση»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ
19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Γαλλία - Ρωσία»
21.00 POST GAME - RRE GAME
22.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Λιθουανία - Σερβία/Μαυροβούνιο»
24.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
00.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΝΤΕΡΝΟΥ ΠΕΝΤΑΘΛΟΥ
00.30 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
01.30 ΜΑΤΛΟΚ
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
10.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ Σειρά
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)
14.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΛΟΪΖΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
17.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ
17.30 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Ντακάρ»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 11Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ: ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ - ΒΑΓΔΑΤΗ - ΚΑΜΠΟΥΛ
24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΕΤ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΔΡΑΜΑΣ «Ενας λαμπερός ήλιος»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ
08.01 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004 (Ε)
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ «Αναπαραγωγή»
09.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ
09.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Μάικλ Ντάγκλας»
17.00 ΥΓΕΙΑ
18.00 DESIGN 100%
18.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άλλοθι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμπρότζιο»
02.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 ΥΓΕΙΑ (Ε)
05.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.30 ΒΟΛΤΡΟΝ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
22.45 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)
23.45 SURVIVOR 3
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 SURVIVOR 3 (Συνέχεια)
02.15 THE X-FILES
03.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
04.15 MOBILE FUN
04.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετραπέρατος»
12.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.20 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.30 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.30 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.30 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2004
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
11.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)
11.45 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οφθαλμόν αντί οφθαλμού»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος σε τρεις πράξεις»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
04.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΛΑΟΥΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλή δικαιοσύνη»
01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τυχοδιώκτες»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ