15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
15.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ΄ Εθνικής κατηγορίας μεταξύ των ομάδων «Εθνικός - Μάνη»
17.30 29ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ ΟΔΗΓΗΤΗ Θα μεταδοθούν στιγμιότυπα από την Παρασκευή 19/9, 2η μέρα του 29ου Φεστιβάλ ΚΝΕ - «Οδηγητή». Επιμέλεια - παρουσίαση: Ερυφίλη Πετράκου
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντόπουλο
19.10 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ (Ε) Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με τον Παναγιώτη Γεωργιάδη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ για τα μέτρα «εκσυγχρονισμού» του πολιτικού συστήματος
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Θα μεταδοθεί η συνέχεια της συζήτησης του ν/σ του υπουργείου Ανάπτυξης «Τροποποίηση του νόμου 2323/1995 υπαίθριο εμπόριο και άλλες διατάξεις». Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε) Θα μεταδοθεί η συνέντευξη Τύπου που παραχώρησε στην Αθήνα, ο Αλμπέρτο Χουαντορένα, υφυπουργός Αθλητισμού της Κούβας και Ολυμπιονίκης και η Ανα Φιντέλια Κιρό, βουλευτής και Ολυμπιονίκης επίσης
22.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ιταλία 2000», κλασικά ιταλικά τραγούδια από την Εθνική Λυρική Σκηνή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08.30 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
09.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
09.15 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ
10.15 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
11.30 GYBERGIRL, ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
12.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ιστορίες του ωκεανού»
13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Γεύσεις της Ευρώπης»
14.00 ΤΕΝΝΙΣ DAVIS CUP
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Εξυπνες μηχανές»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία κάνει όνειρα»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Νυχτερινό δελτίο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς άμυνα»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στην Εθνική οδό»
06.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κοιλάδα των βασιλέων»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θανάσης, η Ιουλιέτα και τα λουκάνικα»
20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόδραση»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ «B.B. King»
08.01 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
10.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ
10.30 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
11.30 ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΤΟΥ MONTE CARLO
12.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
14.30 ΕΞΕΛΙΞΗ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18.15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 DESIGN 100%
22.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΝ ΜΠΑΡΛΕΪ ΜΠΑΡΟΝΤΣ Σειρά
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη ηρεμία στη Νέα Ορλεάνη»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
05.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
07.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 ΒΟΛΤΡΟΝ
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
14.40 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
15.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της ζήλιας τα καμώματα»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ «Σουίτα γενεθλίων»
23.40 ΠΡΑΚΤΩΡ ΜΟΝΚ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΟΗΤΕΙΑ Σειρά
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Κόκκινοι»
05.10 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
05.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδικη κατάρα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος και ο κοσμάκης»
18.15 CANDID CAMERA.... ΚΑΙ ΑΛΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μαρία της σιωπής»
23.00 ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά
07.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)
08.30 C' EST LA VIE Ελληνική σειρά (Ε)
09.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
09.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Ξένη σειρά
10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα δίδυμο με σπιρούνια»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέρνερ και Χουτς»
17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»
19.20 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φοβού τους Ελληνες»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόνος της εγκατάλειψης»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία στιγμή»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
05.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά
16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ: ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ Ξένη σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας και το λαγωνικό 3»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερμαν»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα άδυτα της Γης»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος είναι ο μπαμπάς;»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ