08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Είτε Θάνατος είτε Λευτεριά Α' μέρος
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ρήγας Φεραίος
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους προσκεκλημένους του για τα ολυμπιακά έργα
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή συζητάει με τους προσκεκλημένους της για τις εξελίξεις στη Μέση Ανατολή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητάει με τους προσκεκλημένους του για τις αποφάσεις της Ευρωπαϊκής Ενωσης για την τρομοκρατία
23.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με τον καθηγητή της Φιλοσοφικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών Θεοδόση Πελεγκρίνη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Τζεφ Μπρίτζες»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Πλαστικά»
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) «Τουρκία»
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Ουρουγουάη»
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
14.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15.00 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΔΑ
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Προβηγκία»
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: «Περιστέρι - Μαρούσι»
20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Απευθείας μετάδοση
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
00.30 SPORT EVENTS: «Ρυθμική γυμναστική»
02.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
04.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
04.30 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΔΑ
05.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
06.00 ΚΟΣΜΑΣ Ο ΑΙΤΩΛΟΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προδοσία»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.30 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ
23.30 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΟΙ ΜΥΘΟΙ ΤΟΥ ΑΙΣΩΠΟΥ
08.45 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ
09.10 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
18.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mull»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΓΚΑΒΙΝ ΚΡΟΦΟΡΝ ΣΟΟΥ
01.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ
01.30 ΖΑΚ ΚΟΥΣΤΟ - Ο ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Οι καρχαρίες»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
06.30 ΡΕΝΑΝΤΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια θαυμάσια μέρα»
24.00 ΑΡΕΝΑ
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
02.45 2004
03.45 FAME STORY (Ε)
04.45 MOBILE FUN
05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΝΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Κομεντί
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ
23.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
24.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνος και εκείνη»
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23.45 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
03.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ Ξένη σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι κουρασμένα παλικάρια»
23.00 GALA
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλή στροφή»
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οπου τολμούν οι αετοί»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ