08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία διάφορων μορφών ύλης
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητάει με τους προσκεκλημένους του για τα αποτελέσματα των φοιτητικών εκλογών και για την πολιτική της Ευρωπαϊκή Ενωσης στον τομέα των Μικρομεσαίων επιχειρήσεων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή συζητάει με τους προσκεκλημένους της για τα βασανιστήρια των κρατουμένων Ιρακινών από τους Αμερικανούς και τους Εγγλέζους κατακτητές της χώρας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητάει με τους προσκεκλημένους του για τη θέση της Ελλάδας στην Ευρωπαϊκή Ενωση
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συζητάει με την Ελένη Δικαίου για τα παιδικά βιβλία της «Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗΝ ΤΡΟΙΑ» και «ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: (Ε) «Μάρκο Πόλο»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ερευνώντας για την αλήθεια: Βίβλος και αρχαιολογία» (Α' μέρος)
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ «Τουρκία»
14.00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ «Η φυγή των Ναβάχο»
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ «Οι ιππείς από το Σούμπα της Ινδονησίας»
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Νορμανδία» Β' Μέρος
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Κολύμβηση»
21.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ερευνώντας για την αλήθεια: Βίβλος και Αρχαιολογία» (Β' μέρος)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μείνε ψύχραιμος»
01.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
03.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)
04.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ (Ε)
04.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Ε)
05.30 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (Ε)
06.00 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)
06.30 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζούσα μοναχός χωρίς αγάπη»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ
23.00 ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ 2004
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ Σειρά
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο αδέλφια, μία αδελφή»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 FAME STORY
24.00 24
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκέιτορ μπέιτ 2»
03.30 FAME STORY (Ε)
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CANDID CAMERA Χιουμοριστική εκπομπή
22.45 Ο ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ ΣΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΤΟ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 EUROGOAL
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλήματα στο Μπάκλοτ»
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ Σειρά
23.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στον Παράδεισο»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρα φυγής»
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ινκόγκνιτο»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εκδικητές»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον κύκλο της βίας»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα του μπάτσου»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ