15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ «Ροβινσώνας Κρούσος»
12.00 ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ
12.45 ANIMAL ANTICS
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρχίστε την επανάσταση χωρίς εμένα»
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φόνισσα»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίστερ Ρόμπερτς»
20.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
20.50 ΚΩΔΙΚΟΣ 2004
21.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
21.28 776 π.Χ.
21.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ (Απευθείας μετάδοση με αφορμή τη διέλευση της Ολυμπιακής Φλόγας από τη γέφυρα Ρίου - Αντιρρίου)
01.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Στην παγίδα του νόμου»
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
09.00 ΤΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
10.00 ΚΑΪΡΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΑΝΔΡΟΥ
11.00 ΓΑΥΔΟΣ, ΤΟ ΝΟΤΙΟΤΕΡΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τον πόνο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ
19.20 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ελληνική σειρά
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΦΛΟΓΑ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιαλτική παγίδα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
10.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
11.30 ΑΛΛΙΩΣ
12.00 ΒΙΟ-ΤΡΟΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ Αφιέρωμα στο δίδυμο Χονδρός - Λιγνός: «Για την αγάπη της κατσίκας», «Ντετέκτιβ για κλάματα», «Γκάφες και πάλι»
15.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
17.30 ΗΜΑΘΙΩΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΕΡΒΙΑ
18.00 MIXER: «Ο διάπλους του Βόρειου Αγαίου, η Ιθάκη ενός πρώην τοξικομανούς»
19.00 ΜΟΜΙΧ - Opus Cactus
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΒΑΡΔΙΑ
22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
23.00 Η ΣΑΒΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕΦΑΡΑΔΙΤΙΚΑ (ΙΣΠΑΝΟΕΒΡΑΪΚΑ) ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια καριέρας»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
06.30 RESCUE HEROES
07.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
10.30 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά
15.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΘΕΑΤΡΟ «Μπαμ και κάτω»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Ο,τι πείτε υπουργέ μου»
23.15 ΠΛΑΤΟ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΠΛΑΤΟ (Συνέχεια)
01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαδέλφη Μπέτι»
04.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.40 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
05.40 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
11.00 MUSIC MARKET (E)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικη πόλη»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας με χειροπέδες»
17.00 THIRD WATCH
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε εμπόδιο για καλό»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CANDID CAMERA (E)
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πολεμιστής»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποχρώσεις θανάτου»
03.15 MUSIC MARKET (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)
07.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ Ελληνική σειρά (Ε)
08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή
10.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέντζι»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)
15.50 SUPER IDOL (E)
17.10 POPSTARS (E)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρχόντισσα της κουζίνας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
23.00 SURVIVOR (E)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φοβερό κοστούμι»
05.15 GO FISH Ξένη σειρά
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
17.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Πόρτσμουθ - ΠΑΟ»
19.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΡLΑΥΜΑΤΕ 2004 (Ε)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάικλ Κόλινς, ο επαναστάτης»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φωνή της καρδιάς»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ