07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 1. Από τα πρώτα χριστιανικά χρόνια στο Μεσαίωνα. 2. Θρησκευτική και λαϊκή μουσική στο Μεσαίωνα. 3. Ο δρόμος προς την Αναγέννηση
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ρέξι»
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Οργανοποιός γκάιντας (Α΄ μέρος)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η ομιλία της Αλέκας Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας
19.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία Ελλης Πασπαλά, από το Θέατρο Βράχων
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με την Νίνα Μαγγίνα, γγ της Ελληνικής Εταιρείας Εντατικής Θεραπείας του νοσοκομείου «Αγ. Ολγα», για τις μεταμοσχεύσεις στην Ελλάδα και το ρόλο των Μονάδων Εντατικής Θεραπείας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τις εξελίξεις στις εργασιακές σχέσεις και τη διευθέτηση του χρόνου εργασίας
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τζέιμι Λι Κέρτις»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αρχαία μυστήρια: Το μεγάλο τείχος της Κίνας»
12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
14.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
14.35 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Συνέχεια)
15.00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ: «Η πολιτική της κυβέρνησης στο χώρο της δημόσιας διοίκησης»
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Bienalle Βενετίας»
22.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
24.00 ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Ντοκιμαντέρ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λίγο πριν ξημερώσει»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 TRANSIT
23.00 ΠΡΟΒΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Γκόρκι Παρκ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΑΝΩΝΥΜΗ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
16.40 Ζ ΚΑΙ Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ
21.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ
22.00 MOTO GP (E)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ντοκιμαντέρ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.50 SUPER GAME
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κώδικας τιμής»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΜΟΥΣΑΚΑ
02.30 SURVIVOR
03.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΙΟΥΛΕΪ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ
13.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ Σειρά
23.00 DREAM SHOW
23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 EUROGOAL
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστική συμφωνία»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ
22.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
23.20 ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεσάνυχτα για πάντα»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PLAYMATE 2005
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινούμενη άμμος»
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της ερήμου»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ