07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Μέγας Αλέξανδρος (Δ΄ μέρος)
18.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΡΕΞΥ
18.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Ο χαρακτήρας του Καραγκιόζη
19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... με τους Π. Θαλασσινό, Δ. Μητροπάνο και Μ. Δημητριάδη, Γ. Χριστοδούλου και Β. Λέκκα
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον νευροχειρουργό Ευστάθιο Μποβιάτση, για τη σπαστικότητα και πώς αυτή προκαλείται και αντιμετωπίζεται
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του, με θέμα: «Τουρισμός - διακοπές και λαϊκό εισόδημα»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Αβραάμ Λίνκολν»
20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το μεγάλο σπίτι - Αλκατράζ»
21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Μαριώ η Ρεμπέτισσα»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η μέρα που δε θα ξεχάσω ποτέ»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που άλλαξε γνώμη»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Γιάννος και η Παγώνα»
14.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ (Ε)
20.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχο κορμί»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ
01.30 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
02.30 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
08.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΛΕΣΒΟΣ, ΤΑ ΛΙΟΤΡΙΒΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
11.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
12.00 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ
12.30 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μύθος των πειρατών»
21.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΙΩΝΑΣ «Χρονολογία»
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
23.00 ΑΡΧΕΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ποδηλάτης»
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.50 SUPER GAME
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
00.10 24
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αλλιώτικη τράπεζα»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ
13.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CANDID CAMERA (E)
22.00 DREAM SHOW
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόκι Νο 2»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τιμή του κομάντο»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
23.00 32 ΩΡΕΣ Με τον Νίκο Αλάγια
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 32 ΩΡΕΣ Με τον Νίκο Αλάγια (Συνέχεια)
01.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα δίχτυα του δολοφόνου»
04.30 ΜΑΛΚΟΜ ΚΑΙ ΕΝΤΙ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν και Ρόμπιν»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ενδεκάτη εντολή»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σουίτ Τσάριτι»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ