07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ΄ Εθνικής: Νίκαια - Ατρόμητος Πειραιά
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα της εβδομάδας, θα μεταδοθούν οι επερωτήσεις του ΚΚΕ α) για τα αντιπλημμυρικά έργα στον Κηφισό και β) για τον Πολιτισμό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Λοκομοτίβ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Το μάτι του νόμου» Β΄ μέρος
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ελλήνων μούσα λαϊκή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 MEDITERRANEO
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ Ντοκιμαντέρ
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ «ΠΑΟ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ»
21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
22.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - Αυστραλία
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Αφγανιστάν: «Οσάμα, για μια θέση στον ήλιο»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΞΙΦΟΥΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Αγγλία - Αργεντινή»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ
08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
08.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
10.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά
10.30 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
11.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.30 ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
16.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ: ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ
18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ - 2002
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 MOTO GP SHOW
21.00 THEATIS.GR
22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ 2
23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Φρανκ Ρίβα, ο άνδρας από το πουθενά»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Οστερμαν το 48ωρο των κατασκόπων»
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνα»
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ
19.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»
23.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Ισπανία - Σλοβακία»
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 BIG MOTHER
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γκουβερνάντα»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 MOBILE FUN
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέιμπι Μπουμ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικοινωνείτε με την υπηρεσία»
02.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά Επεισόδιο 10ο
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ Σειρά
06.00 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία των Αθηνών»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 BACKSTAGE
15.50 TRACTION
16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»
18.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ Ελληνική σειρά (Ε)
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.10 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.10 SAFE SEX (E)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Simpatico»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσιγγάνα μάγισσα»
04.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Σειρά
05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ed TV»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριος ποταμός»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φεγγάρι σταμάτησε στο Παραντόρ»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φόρμουλα»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τίτλος του πρωταθλητή»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD