Τηλ. 7701.911-5
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΔΙΛΗΜΜΑ
19.55 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22.00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ - Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ
01.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Η Κομοτηνή του Θανάση Γκαϊφύλια»
10.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ «Βόρεια Αμερική»
11.01 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΕΝΑΡΙΟ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: «ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΙΜΑ»
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Πρόλογοι στον καινούριο αιώνα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρόστυχη Μέρι και ο τρελός Λάρι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ- ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΣ (Ε)
08.31 VIEWMASTER (E)
09.30 Η ΛΑΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ «Γκρίτζλι ο αρκούδος»
10.00 ΑΡΧΑΙΑ ΑΙΓΥΠΤΟΣ «Ο θάνατος ενός Φαραώ»
10.15 ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ «Γραφικές λύσεις»
10.30 θΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ
12.30 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 PC TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
20.30 ΕΞΤΡΑ ΣΠΟΡ
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
22.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
23.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τη βραδιά που δε γνωριστήκαμε»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ « Ολυμπιακός - ΑΕΚ »
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
22.30 ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΤΙ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρένο για την κόλαση»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
02.45 ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ
03.15 ΣΙΜΠΙΛ
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ « Τι τριάντα , τι σαράντα , τι πενήντα »
23.20 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΡΕΝΕΓΚΕΪΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κεραυνός της Ασίας»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίλημμα του Ντικ Τρέισι»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 M-DOG
10.30 Ο, ΤΙ ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
10.35 M-DOG
12.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
14.50 PHOTO FINISH
19.30 CARTOONS
20.30 TA SPOR ΣΤΟ NEW
21.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
21.30 ΕΥΘΕΩΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
24.00 GOSSIP
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 ΕΥ ΖΗΝ (Ε)
16.30 ΦΙΛΙΚΑ... ΕΛΝΤΑ (Ε)
17.30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι απίθανοι Αζεράκ»
19.00 ΣΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ (Ε)
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS
03.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.50ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
15.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ
22.00 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
23.00 ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
24.00 ΓΟΥΑΤΣ ΧΟΤ
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος με το δρεπάνι: η συνάθροιση»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθάνατη αγαπημένη»
04.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.30 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
06.00 Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
17.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
18.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΑΤΗΝ EUROLEAGUE «Ολυμπιακός - Ορτέζ»
22.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βάλτος»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαναστάτης χωρίς αιτία»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας της πόλης»
04.30 TALK SHOW (Ε)