07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας, μεταξύ των ομάδων: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί για την Εαρινή Σύνοδο Κορυφής του ΝΑΤΟ και τη ματαίωση των ΝΑΤΟικών στρατιωτικών ασκήσεων στην Ουκρανία, κάτω από την πίεση των λαϊκών αντιδράσεων, με τους: Γιάννη Ντουνιαδάκη, υποναύαρχο ε.α. μέλος ΚΕΘΑ, Αγάπιο Παπανεοφύτου, καθηγητή Πανεπιστημίου, μέλος Γραμματείας ΕΕΔΥΕ και Κυριάκο Ζηλάκο, δημοσιογράφο του «Ριζοσπάστη»
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Ο Απόστολος Γκλέτσος και η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενούν την Κατερίνα Κούκα, τον δεξιοτέχνη του μπουζουκιού και συνθέτη Θανάση Βασιλά και τον λαϊκό ερμηνευτή, συγγραφέα, στιχουργό Κώστα Μπαλαχούτη
22.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με τα τραγούδια της Ζωής Τηγανούρια από το πρόγραμμα στο ΧΑΜΑΜ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπελάδες στο κατάστημα
17.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΙΒΟΥ Α` Κατηγορία. Απευθείας μετάδοση
21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Δήμητρα Γαλάνη» Α` μέρος
22.00 ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Γαλλία «Ανυπόμονα κορμιά»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
10.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
10.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
11.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Πορτογαλία - Ιράν»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
19.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Τσεχία - Γκάνα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.25 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
22.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Ιταλία - ΗΠΑ»
24.00 ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΕ GOALYWOOD
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στη βιβλιοθήκη»
07.30 ΡΥΘΜΟΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
09.30 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
10.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
11.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006: «Αργεντινή - Σερβία»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)
16.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3 (Ε)
17.00 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI Σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένη χθες»
23.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ: ΟΛΛΑΝΔΟΙ ΡΕΜΠΕΤΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω από τα παρασκήνια»
02.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
03.30 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΜΠΑΜ (Μην προχωράς ανυποψίαστος μεγάλε) (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Συνέχεια)
01.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
06.20 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταγκό για τρεις»
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βουλευτίνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 PRE SHOW: MAD AWARDS (E)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάθος όνειρα»
04.15 DREAM SHOW, THE MUSIC
05.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.30 DREAM SHOW, THE MUSIC
06.00 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ Σειρά
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)
11.15 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
12.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 BACKSTAGE
15.50 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε) Σειρά
17.50 SINGLES (E) Σειρά
18.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «50-50»(Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ένορκος»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mansfield park»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUMMERLAND Ντοκιμαντέρ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος δράκος»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φράντικ»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μεγάλος έρωτας»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπαλζάκ και η μικρή Κινέζα ράφτρα». Α` τηλεοπτική προβολή
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD