07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο γάμος του μπαρμπα-Γιώργου», του Ευγένιου Σπαθάρη
17.20 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ζωγραφική για παιδιά: 1. Klee miro Vangogh, 2. Ακριθάκης, Γαΐτης, Βασιλείου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ, ΤΗ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον Παναγιώτη Βουτυράκο παιδοψυχίατρο, την Ευδοκία Καρδαμίτση, λογοπαιδικό και τη Γεωργία Τσούμπα, μέλος της κίνησης για τα δικαιώματα αυτιστικού παιδιού, για τον Αυτισμό, μέρος 2ο
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Δολοφονία με τη δύναμη του πάθους»
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με τους Μ. Πασχαλίδη, Δ. Τσακνή, Λ. Μαχαιρίτσα και Β. Παπακωνσταντίνου
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Παύλος Αλέπης συνομιλεί με την υποψήφια δήμαρχο Πειραιά Ελπίδα Παντελάκη και τον υποψ. νομάρχη Αθήνας Ηλία Νικολόπουλο με τη ΝΑΣ, για τις επικείμενες Νομαρχιακές και Δημοτικές εκλογές
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ
08.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
08.30 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ (Ε)
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Συνωμοσία: Πτήση TWA 800»
12.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΥΘΟΥΣ ΚΑΙ ΗΡΩΕΣ
13.00 INSIDE GUIDE TO... «Τα πιο αιματοβαμμένα κάστρα του κόσμου»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΣΠΟΡ «Κρίκετ»
20.00 ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΑΙΓΥΠΤΙΟΙ (Ε)
21.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονομαχία μέχρι θανάτου»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.00 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΙΝΕ ΝΕΤ: «Οι αγνοούμενοι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αραχνοφοβία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρες αγάπης»
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΪΑΣ
12.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ Σειρά
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε τα λεφτά και τρέχα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΦΡΑΝΚ ΡΙΒΑ, Ο ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ Σειρά
01.30 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
05.45 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
11.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ (Ε)
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.50 SUPER GAME
18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 DEAL (Ε)
21.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.45 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 FEAR FACTOR
01.30 GEO
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποπλάνηση»
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - BEST OF
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ BEST OF
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΣ BEST OF
22.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ
23.00 BELISSIMA (Ε)
24.00 DISTRACTION (E)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρι Λίντον»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΛΕΝΗ (Ε)
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξουαλική διαστροφή»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ Σειρά
18.45 ΖΙΝΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Tryman show»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξορκιστής»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα εξόντωσης»
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθασα κορίτσια»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD