07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης ζητιάνος», Μπόλεκ Λόλεκ
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ολυμπιακά αθλήματα: 2. Ιππασία, 3. Ποδήλατα
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΥΣΤΟ (Μέρος Β')
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: «Κλιματιστικά - Λεγεωνέλα». Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Ψίθυροι ενοχής»
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ με το συγκρότημα «7 πέπλα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.50 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ
07.45 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
08.15 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
08.45 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Εδεσσα»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ «Ανρί ντε Τουλούζ Λοτρέκ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Το μετρό της Αθήνας»
12.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΥΘΟΥΣ ΚΑΙ ΗΡΩΕΣ
13.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ
20.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ (Ε)
21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Παντελής Βούλγαρης - 1972»
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Γενιά XL - Παχύσαρκα παιδιά»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόμα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.00 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Σαντορίνη»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι 7 ήταν υπέροχοι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
12.00 ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ Σειρά
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
23.00 ΣΤΑΛΙΝ, Η ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ Βιογραφικό ντοκιμαντέρ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
06.00 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
11.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ (Ε)
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 DEAL (Ε)
21.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.45 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 FEAR FACTOR
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαργαριτάρι του θανάτου»
03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - BEST OF
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ - BEST OF (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ
22.00 BELISSIMA
24.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κοιλάδα των Βασιλέων»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΛΕΝΗ (Ε)
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ «Shakira: Live and off the record»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εικονικός εραστής»
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόρεστ Γκαμπ»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία στα σύνορα»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένη στην ομίχλη»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γενναίος»
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD