07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Νερό και υγεία. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Το απόρθητο φρούριο»
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τον Δημήτρη Κανελλόπουλο, για το λογοτεχνικό του έργο, «Οι τρεις εξουσίες», «Μεσολόγγι», «Στα καταγώγια της δόξας». Ο άνθρωπος - συγγραφέας που καταδικάστηκε σε θάνατο μαζί με τον Νίκο Μπελογιάννη. Μια αναδρομή στις μνήμες του και ένα παράδειγμα για τους νέους
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ ΝΗΣΙΑ (Ε)
08.00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
08.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (E)
09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Ιταλία»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μία Φάροου»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Το χρώμα της νίκης»
12.00 ΑΦΡΙΚΗ: Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)
13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Νορβηγία - Βραζιλία»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας το απόγευμα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΓΚ
10.50 BRUNDY AND MR WHISKER
11.35 ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Ιμβρος» (Β' μέρος)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιο κοντά στον παράδεισο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
06.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΘΑΛΑΣΣΑ - Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΙΒΩΤΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Αίγυπτος»
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3
22.30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
23.00 THEATIS.GR (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
01.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΣΥΝΘΕΤΩΝ
02.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006 (Ε) «Γαλλία - Νότια Κορέα»
06.20 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε) Σειρά
08.10 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
09.10 ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
01.30 PUZZLEMANIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στημένο παιχνίδι»
04.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
11.00 ΤΑΙΝΙΑ «Μονά - ζυγά δικά μου»
13.00 RUBI Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 BELISSIMA
18.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Αγγλία - Ελλάδα»
24.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ Σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα 4»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
15.40 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε) Σειρά
16.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 SAFE SEX (Ε)
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Μ) «Ελλάδα - Ιρλανδία» (Ελπίδες)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Plan B»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ Σειρά
14.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ Σειρά
15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ Σειρά
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΤΑΙΝΙΑ «Μην περνάς, ανάβει κόκκινο»
23.45 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
01.45 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
04.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD