07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μύθοι του Αισώπου» 5ο & 6ο
16.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ LIBRARY OF THE UNIVERSE ISAAC ASIMOV'S 7o, 8o, 9o
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ H Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Σάμπρι Τοπσού, πρόεδρο της Ομοσπονδίας Εργατών Μεταφορών και μέλος της ΚΕ του Κόμματος Εργασίας Τουρκίας, για την Παγκόσμια Συνδικαλιστική Ομοσπονδία, την Ευρωπαϊκή Συνδιάσκεψη Αλληλεγγύης για το Λίβανο που πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα και τις εξελίξεις στην Τουρκία
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με τους ΒΑΛΚΑΝ ΕΞΠΡΕΣ
21.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθούν οι ομιλίες της Αλέκας Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ και του Θέμη Γκιώνη, Γραμματέα του ΚΣ της ΚΝΕ, στα πλαίσια των εκδηλώσεων του 32ου Φεστιβάλ ΚΝΕ - «Οδηγητή»
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Ερωτόκριτος και η χαμένη Αρετή της Αρετούσας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO (E)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γάτα της κυρίας Ασμπορο»
18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΙΒΟΥ
21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Γερμανία: «Πουθενά στην Αφρική»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ
10.00 ΤΑΡΖΑΝ
11.00 QUACK PACK
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΝΕΑ ΓΗ: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΓΟΒΟΥΝΑ
14.00 ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Πόντος» Μέρος 2ο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αρης - Ιωνικός»
21.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΗ ΔΕΘ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
08.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
09.00 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)
09.30 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ (Ε)
10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
10.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ Ντοκιμαντέρ
11.00 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
12.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (E)
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
16.30 EXODUS (Ε)
17.00 MotoGP SHOW
18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI Σειρά
21.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΗ ΔΕΘ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «A pyromaniac's love story»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σκληρά καρύδια»
02.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
06.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ
07.40 Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
09.10 CHEEK TO CHEEK (E)
09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
14.50 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
15.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.55 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τον θάνατο»
02.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
04.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική χημεία»
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντα Τσικίτα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάρχει και φιλότιμο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σιωπή των αμνών»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πινιέρο»
03.30 THIRD WATCH, VI Σειρά
04.30 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ Σειρά
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε) Σειρά
11.10 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
12.10 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίνγκο»
16.40 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαμμένα μυστικά»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία απάτη»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά
05.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε) Σειρά
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
18.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερμαν ΙΙ»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγός φαντασμάτων»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριν το ξημέρωμα»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικός πράκτορας»
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD