07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρέξι
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για την εκστρατεία απελευθέρωσης των 5 Κουβανών πατριωτών που κρατούνται στις φυλακές των ΗΠΑ
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ BOY IN THE PLASTIC BUBBLE
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ MASTER PIECES OF HERMITAGE 18
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το μουσικό συγκρότημα «ΑΕΡΑΣ» και τον Παντελή Θαλασσινό
24.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO (E)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε) Ντοκιμαντέρ
17.00 ΕΥΒΟΙΑ Η ΠΟΛΥΜΟΡΦΗ (Ε)
18.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΩΝ Σειρά
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ Από την Κίνα
20.00 ΘΌΔΩΡΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ - Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
22.10 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ιαπωνία «Battle Royal»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ
10.00 ΤΑΡΖΑΝ
11.00 QUACK PACK
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΓΡΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΤΗΣ ΙΣΛΑΝΔΙΑΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
14.00 ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Η ΧΡΥΣΗ ΕΠΟΧΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.15 ΝΤΟ ΡΕ Μουσική εκπομπή
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αρης - Νέος Πανιώνιος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Taxi 2»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξενοδοχείο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
08.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
09.00 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (Ε)
10.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ
16.00 MotoGP SHOW (Ιαπωνία)
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κατσαριδάκι πάει στη Νότια Αμερική»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI Σειρά
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Χοκ Φιν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Εύθυμες μοναχικές γυναίκες»
06.00 Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
14.50 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
15.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.55 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Συνέχεια)
01.45 ΑΛΙ ΜΑΚΠΙΛ Σειρά
03.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
05.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MAD VIDEO AWARDS 2006 (E) Μουσικά βραβεία
24.00 ΑΜΕΡΙΚΑΝ ΝΙΝΤΖΑ 4
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 THIRD WATCH, VI Σειρά
04.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
11.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
12.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος μπαμπάς»
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
18.30 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 50-50 (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της οικογένειας Πάρτριτζ»
03.30 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
18.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν για πάντα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλάσμα του βυθού»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα με αστέρια»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέξας Ρέιντζερς»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD