07.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το μικρό μου πόνι Νο 10»
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Μια παλέτα γεμάτη ζωή
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ελληνικοί παραδοσιακοί χοροί, μέρος β'
17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Στη Σελλασία ο Ηλιος ανατέλλει αργότερα»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον αγγειοχειρουργό Ανέστη Παπαναγνή, για τους κιρσούς και τις ευρυαγγείες. Τη συντηρητική, την επεμβατική και τη χειρουργική αντιμετώπιση του προβλήματος
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Τζαζ από την Sheila Jordan
21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κώστα Καραχάλιος συνομιλεί με τους Ξενοφώντα Βεργίνη, Θοδωρή Κολιοπάνο και Αντώνη Ραλλάτο, με θέμα «Πυρκαγιές, προτάσεις για πρόληψη και καταστολή»
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ιταλικά παραδοσιακά τραγούδια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
08.30 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
09.00 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Σάνια Τουέιν»
10.50 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Το ναυτικό της Αλ Κάιντα»
11.40 ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.45 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ Εκπομπή 6η: «Κούρδοι στην Αθήνα»
13.20 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Γιάννης Ντεγιάννης»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ σειρά
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Συνέχεια)
19.30 ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Γυάρος»
20.03 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: Πιτέστι - Παναθηναϊκός
22.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
10.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
11.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Νότια Αγγλία και Ουαλία»
14.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Ελλάδα - Γερμανία
20.15 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ - Τηλεταινία
23.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Συνέχεια)
00.45 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Πικρή γη»
02.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
09.00 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ; (Ε)
09.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
10.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)
10.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
11.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
19.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΦΕΣΟΣ - Η ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
22.00 ΔΙΨΑΣΜΕΝΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
22.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΚΑΠΝΙΣΜΑ: Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ (Ε)
01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
01.35 ΦΟΚΟΥΣ
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL τηλεπαιχνίδι
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Λιόν - Σοσό» (τελικός Σούπερ Καπ Γαλλίας)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
19.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 DEAL (Ε)
21.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.45 ΣΑΝ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ (Ε)
23.45 ΟΛΑ 7EVEN
00.45 SCARE TACTICS
01.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
02.45 ΤΡΙΚΥΜΙΑ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ - Best of
14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
16.15 ΡΟΥΜΠΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΙΙ
01.45 ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή στα όρια»
03.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.45 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 LOVE SORRY (Ε)
11.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
13.00 TAXI GIRL (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ(Ε)
18.15 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.15 50 - 50 (Ε)
23.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
01.45 «Οι πύλες του ουρανού»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διχασμένο κορμί»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 Ο ΔΑΙΜΩΝ ΤΗΣ ΤΑΖ-ΜΑΝΙΑ
11.30 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
12.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
18.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος είναι το αφεντικό»
00.15 NIP TUCK Σειρά
01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κέντρο του κόσμου»
04.15 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ