07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Λάσυ, περιπέτεια στην Αρκτική»
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ιόνια νησιά»
18.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον παιδοοφθαλμίατρο - στραβισμολόγο, Κώστα Παπαδέδε και τον Κώστα Ρούγγα, διευθυντή οφθαλμολογικής κλινικής Αγ. Σάββα, για το στραβισμό, μια συχνή πάθηση στην παιδική κυρίως ηλικία
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Η μοιραία σχέση»
21.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αφιέρωμα στον Ζαμπέτα, από τη μουσική σκηνή «ΧΑΜΑΜ»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
07.45 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΚΩΜΩΔΙΕΣ
08.15 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
08.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.15 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
09.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.50 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Σύγχρονη συνωμοσία: Η δολοφονία του Λίνκολν»
11.45 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗΣ
12.45 ΜΝΗΜΕΣ «Μνήμες ολοκαυτώματος, Κομμένο Αρτας»
13.20 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΗΤΗ «Ανώγεια: Στο θρόνο του Δία»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 HORNBLOWER
19.00 ΜΑΝΟΣ ΛΟΪΖΟΣ
20.15 ΓΚΙΟΥΖΕΛΓΙΟΥΡΤ
21.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 28ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Μ) και σε παράλληλη μετάδοση
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ (Μ)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ: ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΑΓΕΛΕΣ
14.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ Κωμική σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μότσαρτ και η φάλαινα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.35 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ
12.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
12.30 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΖΟΡΟ (Ε)
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.55 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ
21.00 ΟΙ ΒΗΣΙΓΟΤΘΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥΣ: ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΣΕΝΤΟ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΤΟΛΕΔΟ
22.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
01.00 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ
02.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.05 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
03.40 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (E)
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 SCARE TACTICS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
02.30 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
03.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.30 ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΡΟΥΜΠΙ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)
19.10 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PANTENE PRO-V - HAIR OF THE YEAR
22.45 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της βροχής»
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
16.10 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
18.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 50-50 (Ε)
22.10 SAFE SEX (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελική μάχη»
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύπνημα του τρόμου»
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ - ΑΡΑΧΝΗ: Η ΣΕΙΡΑ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «John Q»
23.30 NIP TUCK Σειρά
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φρανκεστάιν δεσμώτης»
03.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
04.30 SURVIVOR: ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
05.30 ΟΛΙΒΕΡ ΜΠΙΝ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ