07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Θησέας»
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αιγαία γη»
18.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον ειδικό νευρολόγο Δημήτρη Ζάγκλη, για τη νόσο Αλτσχάιμερ, τα συμπτώματα και τους τρόπους αντιμετώπισης των ασθενών με Αλτσχάιμερ από το συγγενικό περιβάλλον
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ο ταξιδιώτης του Μισούρι»
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Αντώνη Ρεπάνη - Α΄ μέρος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
07.45 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
08.15 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ
08.45 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ
09.15 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
09.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.50 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ο χαμένος στόλος του Μαγγελάνου» Β΄ μέρος
11.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.45 ΕΛΛΑΔΑ: ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
13.20 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΝΤΣΧΕΝΤ Σειρά
19.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Δημήτρης Χατζής»
20.00 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΠΟΛΟ
21.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε) «Γιάννης Μαρίνος»
22.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Ισπανία»
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Πολίτης Κέιν»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ
20.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Ο πλανήτης των θησαυρών»
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.30 ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΥΓΕΙΑΣ
12.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
12.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΘΡΥΛΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΖΟΡΟ (Ε)
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.55 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ
21.00 ΠΕΡΣΕΠΟΛΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χιμπατζής που αγαπούσε»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
14.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ
22.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ
23.00 8 ΟΛΑ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
17.05 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ
22.00 TV STARS: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με το κεφάλι ψηλά»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γκάνγκστερ της Νέας Υόρκης»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.10 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 WORLD POKER TOUR
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειροπαγίδα»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου 2»
23.45 GALA
00.45 NIP TUCK Σειρά
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες»
04.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.45 ΟΛΙΒΕΡ ΜΠΙΝ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ