07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Λάσσυ, περιπέτεια στην Αρκτική»
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Οδοιπορικό στην Πλάκα τη «Γειτονιά των θεών»
18.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τη Μερόπη Σπυροπούλου, ομότιμη καθηγήτρια Ορθοδοντικής Πανεπιστημίου Αθηνών, για τις σχιστίες, συγγενείς ανωμαλίες που προκαλούν τεράστια προβλήματα στα βρέφη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Apurimac - Martha Moreleon
21.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συναυλία του Κώστα Θωμαΐδη
22.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Οι μαύροι δράκοι»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
13.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Μαρία Φαραντούρη - 1980»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
18.30 ΦΙΛΜΟΡ
19.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Η μεγάλη τρύπα της παιδικής ηλικίας»
20.00 ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΔΟΛΦΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι σαμουράι και η σβάστικα» Β' μέρος
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - Ιαπωνία
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μουσέτ»
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ
20.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Ο αδελφός μου ο αρκούδος»
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Μαριέττα Γιαννάκου»
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.55 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ
21.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
22.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ
01.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ (Ε)
14.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ
22.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Code 11 - 14»
02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)
18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ
22.00 TV STARS: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινούμενος στόχος»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαιμονισμένος Αγγελος»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (E)
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.10 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.00 ΙΧΝΗ (Ε)
24.00 «EL GRECO»: ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμοι όρκοι»
03.15 WORLD POKER TOUR
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύκλος θανάτου»
00.15 GALA
01.15 NIP TUCK Σειρά
02.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ