ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, EUROPEAN EXPRESS 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 21.30 Ηράκλειο, ΙΚΑΡΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.30 Ηράκλειο.
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο.