06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 TV QUIZ
09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.40 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπομπ Σφουγγαράκης: Η ταινία»
15.15 THE VOICE (E)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR
00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
02.15 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά
04.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
08.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Prince of Persia: The sands of time» Α' τηλεοπτική προβολή
23.15 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.45 SHOP TV (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
12.50 DR. COOK Εκπομπή μαγειρικής
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητος»
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)
17.50 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός κώδικας»
23.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο οργασμός της αγελάδας»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 AS IF Ξένη σειρά
03.15 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά
04.15 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ξένη σειρά
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 MERCY Ιατρική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Slugterra», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Barbie: Η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Γ' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπίτι με κανόνες»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 REVOLUTION Ξένη σειρά
18.45 HOUSE Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζέστη»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκοτεινός ιππότης»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεσάνυχτα στον κήπο του καλού και του κακού»
06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ Μίνι σειρά (Α' Μέρος)
22.45 Η ΒΙΒΛΟΣ Μίνι σειρά (Α' μέρος)
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένοι»
02.40 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σφραγίδα του Θεού»
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΙΩΣΗΦ Δραματική μίνι σειρά
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κωμική σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόμης Μόντε Κρίστο»
01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.00 SHOP TV (Ε)
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.20 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στο όνειρο»
03.30 BEAUTIFUL PEOPLE Ξένη σειρά
04.30 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ξένη σειρά
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 MERCY Ιατρική δραματική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Σάμμυ: Το μυστικό πέρασμα»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλουσιόπαιδο»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φτερά της φαντασίας» Α' τηλεοπτική προβολή
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας την ελευθερία»
06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ Μίνι σειρά (Β' μέρος)
22.30 IMMERSION: ΒΟΥΤΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ (Ε) Ντοκιμαντέρ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάνοντας τον Ησαΐα»
02.30 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 MR BEAN
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λουστράκος»
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΙΩΣΗΦ Δραματική μίνι σειρά
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 WORLD PARTY (Ε)
23.45 360ο (Ε)
01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.00 SHOP TV (E)
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζούλι και Τζούλια»
00.15 ΕΡΕΥΝΑ
01.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.50 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά
03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
04.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 MERCY Ιατρική δραματική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σχέση στοργής»
23.40 Τ.Τ.: Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥ STAR ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΤΕΛΛΟΓΛΟΥ «Ενας αρχαίος κόσμος για 3 ευρώ το κεφάλι»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέραν πάσης υποψίας»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Οσκαρ και η κυρία με τα ροζ» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ Μίνι σειρά (Γ' μέρος)
22.45 Η ΒΙΒΛΟΣ Μίνι σειρά (Γ' μέρος)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Normal life»
02.20 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
10.15 SHOP TV (Best of)
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 MR BEAN
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναστενάζουν οι πενιές»
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΙΩΣΗΦ Μίνι σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αμαρτία της ομορφιάς»
24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.00 SHOP TV (Ε)
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 JUST THE 2 OF US
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cadillac Records»
02.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά
03.45 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.15 MERCY Σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κιβωτός του Νώε»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εναντίωση»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμνήσεις από την Αννα Φρανκ» Α' τηλεοπτική προβολή