06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ Σειρά (τελευταίο)
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή
02.15 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε) Κοινωνική σειρά
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατρωτοι» Α' τηλεοπτική προβολή
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 THE KILLING Σειρά
02.30 MAD LOVE Ξένη σειρά
03.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Ξένη σειρά
04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Daffy Duck Show», «Beyblade Metal Fury»
08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά
09.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Colombiana»
23.30 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή
02.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καφετζού»
04.15 NUMBERS Δραματική σειρά
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 ΤΡΙΧΕΣ Κωμική σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή
02.15 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε) Σειρά
05.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε) Κωμική σειρά
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 THE SLAP Δραματική μίνι σειρά
23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά
03.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ Σειρά
23.30 ΗΡΩΙΔΕΣ Σειρά
00.40 OUGACHALLENGE: THE COMPI
01.15 RESCUE ME Σειρά
02.30 THE KILLING
03.45 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Σειρά
04.45 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Daffy Duck Show», «Beyblade Metal Fury»
08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά
09.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 WAREHOUSE 13 Ξένη σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «V for Vendetta»
01.00 THE MENTALIST Σειρά
02.00 WITHOUT A TRACE Σειρά
03.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
04.00 FRINGE Σειρά
05.00 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Δραματική σειρά
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παπαφλέσσας»
00.15 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ (Ε)
01.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ (Ε)
02.15 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε) Σειρά
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
21.45 WORLD PARTY
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ Αστυνομική σειρά
24.00 360ο Εκπομπή
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ
23.20 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)
00.30 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ (Ε)
01.50 RESCUE ME Σειρά
03.00 COMMUNITY Σειρά
03.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Ξένη σειρά
04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Daffy Duck Show», «Beyblade Metal Fury»
08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά
09.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 WAREHOUSE 13 Ξένη σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Match point»
00.45 THE MENTALIST Σειρά
01.45 WITHOUT A TRACE Σειρά
02.45 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
03.45 FRINGE Σειρά
04.45 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Δραματική σειρά
06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
08.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
11.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές σφαίρες 2 1/2»
15.45 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
16.45 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE VOICE Blind audition
23.30 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ Ενημερωτική εκπομπή
01.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
03.45 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ (Ε)
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 STARS SYSTEM
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράκος Νο 14 και ο πρώτος μπουνάκιας»
16.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ANNITAgr
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες και μάγκες»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η συντροφιά του δαχτυλιδιού»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Number 23»
04.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ...
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.30 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
12.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλαβίζοντας το όνειρο»
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
18.30 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες με τα μαύρα 3» Α' τηλεοπτική προβολή
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πληθυσμός 436»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Restless» Α' τηλεοπτική μετάδοση
03.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Σειρά
04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Ben 10 Omniverse», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Η Μία κι εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Η Barbie παρουσιάζει τη Θαμπελίνα» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Invizimals», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Bugs Bunny»
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο 4»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 2 BROKE GIRLS Νέα ξένη σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HOUSE Ιατρική σειρά
18.50 ARROW Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καφετζού»
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεθαίνω για σένα»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχο αίμα»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rudo y cursi»