Δευτέρα
6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής
7 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού
9 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με την Μαρία Καραπιπέρη
Τρίτη
6 μ.μ. Σωματείο Εργαζομένων στο Χρηματοπιστωτικό Σύστημα
7 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων
Τετάρτη
6 μ.μ. Συνδικάτο Μετάλλου Αττικής
7 μ.μ. Κλαδικό Συνδικάτο Ενέργειας
9 μ.μ. «Εργαζόμενε, Αντιστάσου - Πάλεψε - Μάθε τα δικαιώματά σου», με τον Δήμο Κουμπούρη και τον Νίκο Τζώρτζη
Πέμπτη
6 μ.μ. Eκπομπή ΣΥΣΔΙΕΚ
7 μ.μ. Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων
9 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή
Παρασκευή
5 μ.μ. Εκπομπή Γραμματείας Θεσσαλονίκης του ΠΑΜΕ
6 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών
7 μ.μ. Ενωση Λογιστών Πρωτευούσης
Από τις 12 το μεσημέρι και κάθε μία ώρα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων.
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 SHARK Δικαστική σειρά
01.15 ΛΟΛΑ (Ε)
02.00 TV QUIZ Διαγωνισμός
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)
07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ
07.30 ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
10.15 SHOP TV
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ
22.30 Μ.Α.Μ. Εκπομπή μαγειρικής (τελευταίο)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαμμένο πέπλο»
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
23.30 SAFE SEX (Ε)
00.45 KIDNAPPED Σειρά
02.00 Ο ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΗΣ ΤΩΝ ΠΕΝΤΕ ΗΠΕΙΡΩΝ
03.15 ΙΧΝΗ (Ε)
04.15 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.15 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Duck Dodgers»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επόμενες τρεις μέρες»
01.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
02.00 FRINGE Σειρά
03.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Buried» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 TV QUIZ
09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη περιπέτεια του Γουΐνι»
15.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.58 G TECH TREDS Εκπομπή τεχνολογίας (τελευταία)
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται επειγόντως γαμπρός»
23.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.45 ΕΝΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Εκπομπή
02.00 TV QUIZ Ζωντανός διαγωνισμός
04.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
12.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.30 SAFE SEX (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά διαμάντια»
02.50 ΙΧΝΗ (Ε)
04.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα εποχή στα κλασσικά παραμύθια: Η Χρυσομαλλούσα και τα 3 αρκουδάκια»
06.45 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες του Max», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Η Barbie παρουσιάζει την Θαμπελίνα» (Α' μέρος), «Ever after high», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμετανόητος εργένης»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 S#*! MY DAD SAYS Σειρά
18.45 ΝΙΚΗΤΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατάσκοπος της διπλανής πόρτας»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν και Ρόμπιν»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Tell tale»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαγγελματίας καρδιοκατακτητής»
Το πρόγραμμα του webradio περιλαμβάνει:
-- Δελτία ειδήσεων καθημερινά, από τις 9.30 το πρωί και κάθε μία ώρα μέχρι τις 21.30 το βράδυ.
-- Καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή: Στις 11.00 - 12.00 «Κλικ στην ενημέρωση». Στις 18.00 - 19.00 «Τα γεγονότα της ημέρας».
-- Κάθε πρωί 10.00 - 11.00 η εκπομπή ιστορικού περιεχομένου «Σαν Σήμερα».
-- Τα Σαββατοκύριακα πρωί 11.00 - 12.00 η εκπομπή «Αθλητικό Σαββατοκύριακο» με ρεπορτάζ από το Μουντιάλ.
Εκπομπές πολιτιστικού περιεχομένου:
Δευτέρα: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».
Τρίτη: 19.00 - 20.00 «7 Τέχνες στο Μικρόφωνο».
Τετάρτη: 19.00 - 20.00 «Λαϊκά Μονοπάτια».
Πέμπτη: 19.00 - 20.00 «Κινηματογραφικές σημειώσεις».
Παρασκευή: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».
Σάββατο: 22.00 - 23.00 «Η τζαζ τότε και τώρα».
Κυριακή: 21.30 - 23.30 «Metalμόρφωση».
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΜΠΡΟΥΣΚΟ (τελευταίο επεισόδιο Α' κύκλου)
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 SHARK Δικαστική σειρά
01.15 ΛΟΛΑ (Ε) Σειρά
02.00 TV QUIZ Διαγωνισμός
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Middle men» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)
07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ
07.30 ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
10.15 SHOP TV
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή (τελευταίο)
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (τελευταίο)
17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλβιν και η παρέα του 2» Α' τηλεοπτική προβολή
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ομηρία»
01.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
23.30 GOLDEN BARISTA
24.00 SAFE SEX (E)
01.15 KIDNAPPED Σειρά
03.00 Ο ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΗΣ ΤΩΝ ΠΕΝΤΕ ΗΠΕΙΡΩΝ
04.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.15 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Duck Dodgers»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλα ελληνικά»
24.00 Τ.Τ.: Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥ STAR ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΤΕΛΛΟΓΛΟΥ Θέμα: «Οι δύο κόσμοι της Θράκης»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «UNDERWORLD»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blood: Ο τελευταίος βρικόλακας»