15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνας βόλεϊ της Γ΄ Κατηγορίας Ανδρών, μεταξύ των ομάδων ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Καβάλας
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Ενα σεργιάνι στο χώρο του βιβλίου. Με την Σοφία Αδαμίδου
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν στους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης, Κώστας Πατσουρέας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
22.35 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Με τον Γιάννη Ευσταθίου
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Γιώργος Μηνάς συνομιλεί με τον Στάθη Καλιανό, πρόεδρο του συλλόγου «ΣΚΩΑ» (σύλλογος καθηγητών ωδείων αναγνωρισμένων) για τα προβλήματα του συλλόγου των καθηγητών της μουσικής στην ωδειακή εκπαίδευση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στουρνάρα 288»
15.30 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε)
16.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ FA Cup: «Αρσεναλ - Σέφιλντ»
18.45 PRE GAME
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: «Ιωνικός Ν.Φ. - Πανιώνιος»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράθυρο στην κρεβατοκάμαρα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
23.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.30 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
02.30 VIEW MASTER (E)
03.30 ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
05.30 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
06.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
07.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ
08.00 MEDITERRANEO
08.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
17.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
19.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;
20.00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Ο ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ
20.50 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Δημήτρης Μαρωνίτης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 50 ΛΕΠΤΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος από τη Μασσαλία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
07.31 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Mavra»
10.30 ΧΟΡΟΣ «Glavigo»
12.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
12.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ: «Ελλάδα - Τουρκία»
17.30 ART 3
18.00 EΠI ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
19.00 DESIGN WORLD
19.30 EXODUS
20.00 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
21.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχεδόν όλα»
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
11.30 ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κροκοδειλάκιας»
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE WALL LIVE
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ενδεκάτη εντολή»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γρανίτα από λεμόνι Νο 4»
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη λαίλαπα του εμφυλίου»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
16.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Ο ALFA ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.20 ΓΚΟΛ!
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.15 ΓΚΟΛ! (Ε)
03.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΥΣΤΟ
12.30 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
13.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
14.30 ΦΩΤΟ-ΦΙΝΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στραβόξυλο»
16.45 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mimic»
23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 APHRODISIA
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική επανάσταση»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποπλάνηση στο Μαξίμ»
04.10 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.45 ALTER CLIPS
06.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ (Ε)
09.00 ΜΑΘΕ «ΣΚΥΛΙ» ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
09.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
10.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
10.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
12.00 ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ
13.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τετράποδοι ντετέκτιβ»
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε κάνω βασίλισσα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 POP STARS
22.10 PARTY
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπεράνω του νόμου»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαφή τρίτου τύπου»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΜΠΑΡΝΕΪ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
12.30 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.30 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος με το θείο»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λαμπρούκος μπαλαντέρ»
23.00 GALA
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τραγωδία στον Ατλαντικό»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαγγελματίες απατεώνες»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Αφιέρωμα: «Μουσική και κινηματογράφος». Αποσπάσματα από ντοκιμαντέρ που αφορούν τραγουδιστές και μουσική. Θα προβληθεί και ολόκληρη η μικρού μήκους ταινία του Αχιλλέα Κυριακίδη «Recitativo» (πρωταγωνιστεί ο Ρένος Χαραλαμπίδης). Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Μπαλοδήμας
17.00.. ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό
17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κηροπλαστείο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Ματιές στα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα, με την Αννα Μπαλλή
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - BINKA
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.40 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
15.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.20 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
18.00 VIEW MASTER
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά με το ζόρι»
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μουσίτσα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
01.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΝΤΗΛΙ ΣΟΥ
02.00 ΜΑΝΙΞ
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΝΕΤ
06.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.30 ΣΤΟΥ ΠΑΓΟΥΣ ΤΗΣ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗΣ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
12. 00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΤΟ 50-50
23.00 ΤΟ ΜΗΛΟΝ ΤΗΣ ΕΡΙΔΟΣ
00.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Αφροδίτη Αλ Σάλεχ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
08.01 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
11.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)
12.00 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ
12.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ
18.00 EXODUS (E)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.30 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΚΑΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ «M» όπως «MEDIA» (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συν.)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE WALL LIVE
22.00 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΤΑΡ ΕΛΛΑΣ 2003 - ΜΙΣ ΕΛΛΑΣ 2003 - ΜΙΣ ΓΙΑΝΓΚ 2003
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.25 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θρυλικοί πολεμιστές»
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαμάντια θανάτου»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γραφείο συνοικεσίων»
16.30 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ
22.45 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
23.45 ΟΛΑ ΙΙΙ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι φούστα και καράτε»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζογαδόρος»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς Νο2»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμανουέλα: στον κόσμο της ηδονής»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικός χορός»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΧΑΜ
21.45 PARTY
23.45 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συν.)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ινδιάνος δρομέας»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΛΜΟ
07.15 ΡΟΛΙ - ΠΟΛΙ - ΟΛΙ
07.30 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.15 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επίλεκτη»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Γιακούζα 2»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός ήρωας»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Η πορεία των ρεμπέτικων τραγουδιών απ' τη Σμύρνη στον Πειραιά και τη Θεσσαλονίκη είναι το θέμα της εκπομπής «Η ρεμπέτικη ιστορία». Αναλύει ο Πάνος Σαββόπουλος και παρουσιάζει ο Νίκος Βολωνάκης, με διαφορετικά ρεμπέτικα συγκροτήματα. Η ιστορία των ρεμπέτικων ξεκινάει στα τέλη του 1800 κυρίως από τη Σμύρνη, αλλά και τις άλλες πόλεις - λιμάνια, περνάει από τον Πειραιά, φτάνει στη Θεσσαλονίκη τη ρεμπετομάνα, εξαπλώνεται σ' όλη την Ελλάδα και τελειώνει στα μέσα της δεκαετίας του '50. Τα ρεμπέτικα των εκπομπών είναι αυτά όπως έφτασαν στις μέρες μας και όπως παίζονται σήμερα. Η πρώτη εκπομπή αναφέρεται στις ρίζες των ρεμπέτικων, στα πρώτα ρεμπέτικα τα ονομαζόμενα ρεμπέτικα της ανώνυμης δημιουργίας, στα αστικά - λαϊκά, καθώς και στη σημαντική και ενδιαφέρουσα δισκογραφία της Αμερικής στις αρχές του αιώνα μας. Περιλαμβάνει δε τη χρονική περίοδο 1880-1922 (Κυριακή, ΕΤ-3, 21.30).
08.30 ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΚΑΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΥ «902» - ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ - ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΙΜΠΕΡΙΑΛΙΣΤΙΚΩΝ, ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΩΝ ΑΝΤΙΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΉΣΕΩΝ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ Το δημοσιογραφικό επιτελείο του «902» θα παρακολουθεί και θα ενημερώνει, με ρεπορτάζ, συνεντεύξεις, σχόλια, ανταποκρίσεις και συζητήσεις
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΚΑΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΥ «902» - ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ - ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΙΜΠΕΡΙΑΛΙΣΤΙΚΩΝ, ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΩΝ ΑΝΤΙΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΉΣΕΩΝ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ Το δημοσιογραφικό επιτελείο του «902» θα παρακολουθεί και θα ενημερώνει, με ρεπορτάζ, συνεντεύξεις, σχόλια, ανταποκρίσεις και συζητήσεις
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΒΙΝΚΑ
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ
16.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
19.00 VIEW MASTER
20.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
24.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
01.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
02.00 ΜΑΝΙΞ
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΝΕΤ
06.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
10.30 ΥΠΟΒΡΥΧΙΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Σύλλογος Μακεδονομάχων "Ο Παύλος Μελάς"»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
08.01 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004 (Ε)
08.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
11.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ (Ε)
11.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
12.00 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΥΓΕΙΑ
18.00 DESIGN 100%
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τούσλα»
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ - ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE WALL
22.00 ΘΕΑΤΡΟ «Τι βρακί θα παραδώσεις μωρή;»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)
01.00 2004 ΠΛΗΝ 1
02.00 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (Ε)
03.00 MOBIL FUN
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλασμένοι ο ένας για τον άλλον»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της τύχης τα γραμμένα»
16.30 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ
22.45 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση προσωπική»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σχεδόν τέλεια ληστεία»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φανταρίνες»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές απιστίες»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρασπούτιν»
23.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορμί του έρωτα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνωστες επιθυμίες»
05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ
23.00 PARTY
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλός σαμουράι»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.15 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Skulls»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κικμπόξερ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
02.15 QUEER AS FOLK
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασίλισσα του ρινγκ»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα Υγείας, που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ινδικό χοροθέατρο με τη Λήδα Σάνταλα
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ματιές στα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα, με την Αννα Μπαλλή
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα με την Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
23.30 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί ανθρώπους του θεάτρου και της μουσικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - BINKA
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.40 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
15.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.20 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 VIEW MASTER
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.15 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
20.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ Απευθείας μετάδοση
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
01.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
02.00 ΜΑΝΙΞ
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
06.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
10.30 ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΣΤΡΙΠΤΙΖ
23.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
24.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
08.01 ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ PIPER METHYSTICUM
11.00 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
11.30 ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΑ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
18.00 ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΘΕΑΤΡΑ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Μίλαν - Περούτζια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΥΟ ΣΤΗΝ 3
01.30 ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συν.)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 THE WALL
23.45 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 THE X-FILES
02.15 ΜΑΧΗ ΣΤ' ΑΣΤΡΑ
03.15 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
04.15 MOBILE FUN
04.40 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.10 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παλικαράκια της παντρειάς»
16.30 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια κυρία στα μπουζούκια»
23.45 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στίγμα του δολοφόνου»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδηρά κυρία»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ
16.15 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γόησσα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dog watch»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος βιασμός»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη πλευρά της ηδονής»
05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PARTY
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος των δύο αιώνων»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα τρόμου»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιόνι»
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.15 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.05 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μύθος του ακέφαλου καβαλάρη»
23.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
24.00 TALK SHOW
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δασκάλες με μπικίνι»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ενα ντοκιμαντέρ αφιερωμένο στα Βαλκάνια και τον πολιτισμό τους είναι το ντοκιμαντέρ «Τα Αρχαία Θέατρα των Βαλκανίων» που θα ολοκληρωθεί σε τέσσερα επεισόδια. Η Μικρά Ασία και τα Βαλκάνια είναι αναμφίβολα οι βασικότεροι γεωγραφικοί χώροι, όπου αναπτύχθηκε και μεγαλούργησε ο ελληνορωμαϊκός πολιτισμός. Από τα καλύτερα δείγματα αυτής της μεγάλης εποχής, είναι τα αμφιθέατρα, που λόγω της δομής τους είναι τα λιγότερα εκτεθειμένα μνημεία στις επιδράσεις του χρόνου, με εξαίρεση τη λεηλασία του δομικού τους υλικού από κάθε μορφής ανιστόρητους βανδάλους. Η σειρά σε τέσσερα επεισόδια θα παρουσιάσει τα σημαντικότερα θέατρα εκτός Ελλάδας. Ξεκινάει από την Ιωνία στα παράλια της Μικράς Ασίας και καταλήγει στην Αδριατική, στον Βουθρωτό της Αλβανίας. Το σενάριο και η σκηνοθεσία είναι του Πέτρου Παναμά. (Τρίτη, ΕΤ-3, 18.00)
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κηροπλαστείο
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σ' ένα σεργιάνι στο χώρο του βιβλίου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή θέματα
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.ΕΙΣ (Ε)
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΒΙΝΚΑ
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 VIEW MASTER
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κανόνι»
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
22.00 ΠΑΡΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
24.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
01.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
02.00 ΜΑΝΙΞ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ
10.30 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΔΑ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
23.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Ρένη Πιττακή»
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Slam»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)
08.01 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
08.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
18.00 DESIGN WORLD (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ιπσουιτς - Πόρτσμουθ»
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
22.00 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 THE WALL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κώδικας σιωπής»
02.30 ΜΑΧΗ ΣΤ' ΑΣΤΡΑ
03.30 MOBILE FUN
03.10 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σημάδι του γερακιού»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο τεντιμπόη»
16.30 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ-Γιώργης εκπαιδεύεται»
23.45 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλερτάροντας επί πληρωμή»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλος για το εκατομμύριο»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο Internet»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμπού»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.00 PARTY
23.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόρρητος φάκελος Οντέσα»
03.00 Η ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.15 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός βρικόλακας»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προορισμός: θάνατος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στη διαφθορά»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.15 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Αφιέρωμα: «Ντοκιμαντέρ και εργαζόμενοι». Αποσπάσματα από το ντοκιμαντέρ σχετικά με χώρους εργασίας και τον εργαζόμενο άνθρωπο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Μπαλοδήμας
17.00 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
19.00 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν στους 2 και 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» ...με την επιμέλεια - παρουσίαση του Παύλου Ρούφα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - BINKA
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
14.40 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
15.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.20 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 VIEW MASTER
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο πέντε και στο χέρι»
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τέλεια σχέση»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
24.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΝΤΣΧΕΝΤ (Ε)
01.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
02.00 ΜΑΝΙΞ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΓΕΥΣΙΓΝΩΣΙΑ
10.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Κώστας Ζουράρις»
24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Μια τόσο μακρινή απουσία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
01.05 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ (Συν.)
08.01 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΑΛΛΙΩΣ (Ε)
11.00 Η ΦΥΣΗ ΣΤΟ ΦΩΣ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ PIPER METHYSTICUM (Ε)
17.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
23.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ «Μ» ΟΠΩΣ «MEDIA»
01.30 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΑΝΙΜΟΡΦΙΣ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ
21.40 ΖΕΥΓΑΡΙΑ
22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
22.50 THE WALL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.25 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
00.30 THE X-FILES
01.30 ΜΑΧΗ ΣΤ' ΑΣΤΡΑ
02.30 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρχαρίας, ο ανθρωποφάγος»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφες μέρες»
16.30 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
22.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
23.05 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία έλξη»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου θέλει ξύλο»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ
16.15 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ
22.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΫΠΝΙΕΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό παιχνίδι»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξαψη τα μεσάνυχτα»
05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 PARTY
22.45 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαιτητής για παντρεμένους»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.15 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή αγωνίας 3»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιλιγγιώδης έρωτας»
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστρόπλοιο Λέιζερχοκ»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Μια ρομαντική κωμωδία αμερικανικής παραγωγής 1979 είναι η ταινία «Μια τέλεια σχέση» σε σκηνοθεσία Μάικλ Ρίτσι. Θέμα της ταινίας είναι το σύντομο ειδύλλιο ανάμεσα σ' έναν ανεξάρτητο Αμερικανό σκηνοθέτη και τη σύζυγο ενός επιτυχημένου Ιταλού παραγωγού με φόντο το κινηματογραφικό Φεστιβάλ των Καννών. Μια ταινία που παρουσιάζει μια τρυφερή ιστορία αγάπης και ένα κεφάτο σχόλιο γύρω από τα προβλήματα των ανεξάρτητων άσημων σκηνοθετών. Εξαιρετικά διασκεδαστικές είναι οι σκηνές όπου ο σκηνοθέτης επιχειρεί με διάφορους τρόπους να εξασφαλίσει την προβολή της ταινίας του. Πρωταγωνιστούν: Κιθ Καραντάιν, Μόνικα Βίτι, Ραλφ Βαλόνε, Κριστιάν Ντε Σίκα, Κάτια Μπέργκερ. (Πέμπτη, ΕΤ-1, 21.00)
1. Ειδικά εκπαιδευμένοι σε αποστολές υποβρυχίων επιχειρήσεων. 2. Το έντονο αίτημα - Εχουν ολοκληρωμένη ψυχοσωματική ανάπτυξη. 3. Μάρκα φερμουάρ - Ποτάμι της κεντρικής Ευρώπης - Το όνομα του διάσημου ηθοποιού Κόνερι. 4. Αρχικά της κρατικής ραδιοφωνίας - Διαρρέει την πρωτεύουσα της Αγγλίας - Ξένο θέατρο με μάσκες. 5. Ηρωας του Βικέλα - Κάθε άφλεκτο ορυκτό με ινώδη μορφή. 6. Η προπέτεια, χαρακτηριστικό του - Στο τέλος του αιώνα αυτού, άρχισαν οι Σταυροφορίες - Αρχικά εκπαιδευτικών ιδρυμάτων. 7. Αρχή αρχαίου όρκου - Είδος μουσικών οργάνων - Υποδέχεται δίσκους βινιλίου. 8. Μυθικός ήρωας - Ονομαστός Γερμανός φιλόσοφος. 9. Είναι μέσα στη «θήκη» - Χρονικό επίρρημα - Είσοδος μικροβίων στον οργανισμό μας. 10. Τα καλάμια του σιταριού - Ειδικές κεραίες. 11. Παλιός διάσημος Αιγύπτιος ηθοποιός - Ομοια σύμφωνα - Παράτεινε τη διάρκεια του Τρωικού πολέμου. 12. Κάθε μήνα δίνει το αντάλλαγμα της σύμβασής του - Γειτονικά γράμματα. 13. Το μικρό όνομα του Λιγνού - Χρησιμοποιούνται σε είδος βιομηχανίας - Συνηθισμένο κρεβάτι. 14. Αδύνατο να το εμπιστευτείς - Ανακουφίζει από τον πόνο ή χαλαρώνει.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. Παράγωγο του πετρελαίου με μαλακτικές ιδιότητες - Αρχικά στρατιωτικής σχολής. 2. Κανένας δεν τους έδωσε σημασία - Σύμβολο χημικού στοιχείου. 3. Παλιά βασίλισσα της Γεωργίας - Επώνυμος ήρωας της Ακαρνανίας (καθ.). 4. Διεθνής ακτογραφικός όρος - Μορφή φρενοβλάβειας - Επισκέπτεται συχνότερα τις βουνοκορφές. 5. Πόλη του Βελγίου - Χαρακτηριστικό του Τσοβόλα. 6. Ανάμνηση το ταίρι της - Ορθια και προτεταμένα - Νησί των Κυκλάδων. 7. Περνούν απαρατήρητα - Αραβική ονομασία του Ιησού - Γαλλικό ποτάμι. 8. Κάνει το θαλασσινό ταξίδι ευχάριστο - Χημικό στοιχείο. 9. Μαρτύρησε για την πίστη της - Δυο φωνήεντα. 10. Μεγάλη δύναμη - Σε προθήκες ζαχαροπλαστείου φιγουράρουν. 11. Βιβλικό βουνό - Υποδύθηκε την αυτοκράτειρα Σίσι - Στην αρχή διστάζει. 12. Μέλη του είναι όλοι οι γιατροί - Είδος σεισμού. 13. Γνωστή πλατεία της πρωτεύουσας - Ιερή πόλη της Σαουδικής Αραβίας. 14. Μυθικός και διπρόσωπος - Μικρή η θρεπτική τους αξία - Γνωστός ο μάγος του.
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:
1. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΙ 2. ΑΠΑΙΤΗΣΗ - ΩΡΙΜΑ 3. ΖΑΜΑ - ΡΗΝΟΣ - ΣΟΝ 4. ΕΡΑ - ΤΑΜΕΣΙΣ - ΝΟ 5. ΛΑΡΑΣ - ΑΜΙΑΝΤΟΣ 6. ΙΤΑΜΟΣ - ΙΑ - ΑΕΙ 7. ΝΗ - ΟΥΤΙΑ - ΠΙΚΑΠ 8. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΝΤ 9. ΗΚ - ΟΤΑΝ - ΣΤΟΜΑ 10. ΣΤΑΧΥΑ - ΑΝΤΕΝΕΣ 11. ΣΑΡΙΦ - ΤΤ - ΕΡΙΔΑ 12. ΝΟΙΚΑΡΗΣ - ΚΙ 13. ΣΤΑΝ - ΕΡΙΑ - ΜΟΝΟ 14. ΑΝΙΚΑΝΟ - ΜΑΣΑΖ.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. ΒΑΖΕΛΙΝΗ - ΣΣΑΣ 2. ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΑ - ΤΑ 3. ΤΑΜΑΡΑ - ΑΚΑΡΝΑΝ 4. ΡΙΑ - ΑΜΟΚ - ΧΙΟΝΙ 5. ΑΤ - ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ 6. ΧΗΡΑ - ΣΤΗΤΑ - ΚΕΑ 7. ΑΣΗΜΑ - ΙΣΑ - ΤΑΡΝ 8. ΝΗΝΕΜΙΑ - ΝΑΤΡΙΟ 9. ΟΣΙΑ - ΗΑ 10. ΡΩΣΙΑ - ΠΑΣΤΕΣ 11. ΩΡ - ΣΝΑΪΝΤΕΡ - ΜΑ 12. ΠΙΣ - ΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ 13. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΔΙΝΑ 14. ΙΑΝΟΣ - ΠΡΑΣΑ - ΟΖ.
15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο συγγραφέας Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με συγγραφείς με αφορμή την έκδοση νέων τους βιβλίων
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί γνωστούς αξιόλογους ανθρώπους της θεατρικής και μουσικής σκηνής
19.00 ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ Εκδήλωση παρουσίασης του βιβλίου «ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ - ιστορικός τόπος», που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα συνεδρίων της ΚΕ του ΚΚΕ (16/12/02)
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας, με την Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καχαράχλιο
22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08.00 ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
09.00 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
09.30 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
09.45 ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ
10.15 CYBERGIRL «ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ»
10.45 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε) Ελληνική σειρά
11.20 ΠΙΠΙ Η ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ Τηλεπαιχνίδι
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.15 ΠΑΝΔΑΙΜΟΝΙΟ
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδική κατάρα»
18.45 PRE GAME Αθλητική εκπομπή
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ «Πανιώνιος - Παναθηναϊκός»
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μισσισιπής καίγεται»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με το θάνατο»
07.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ (Ε)
11.30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ (Ε)
12.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
12.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα με το μαστίγιο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ 2003
19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
20.00 ART NET
20.40 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νικητής»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.30 ΡΟΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
09.45 Ο ΕΥΘΡΑΥΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ Ντοκιμαντέρ
10.00 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ
10.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.30 23ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ
12.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ
13.00 ΣΠΙΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
14.00 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
14.30 ΑΛΛΙΩΣ Νεανική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
19.00 DESIGN 100%
19.30 ΝΟΤΟΥΡΝΟ Φραντς Σούμπερτ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
22.00 ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΤΩΝ ΟΛΙΒΙΕ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εν ονόματι του Πατρός»
02.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
11.30 ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.45 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
15.45 THE WALL Τηλεπαιχνίδι
16.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παραμυθάς»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE WALL Τηλεπαιχνίδι
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομποκόπ 2»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο προστάτης του νόμου»
02.30 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε) Τηλεπαιχνίδι
03.45 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του σερίφη»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
11.00 ΑΥΤΟΨΙΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Σειρά
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Κάμελοτ»
14.30 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός και πάσης Ελλάδος»
16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
21.30 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ TAMERS
22.00 ΜΑΡΣΟΥΠΙΛΑΜΙ Παιδική σειρά
22.30 BEYBLADE
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η στροφή»
02.15 ΑPHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό σύμπλεγμα»
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ALTER CLIPS
06.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
09.00 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ
09.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
10.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
10.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαναστικός μου φίλος»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
16.50 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ Τηλεπαιχνίδι
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 PARTY
22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
23.00 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρόνια της αθωότητας»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε) Κοινωνική εκπομπή
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
15.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
16.30 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Νέα επεισόδια)
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κιβωτός του Νώε»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή αυτοκτονίας»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστηριώδες ναυάγιο»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι
07.00 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Η πολιτική επικαιρότητα της ημέρας με τον Δ. Παπαβασιλείου
11.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των διεθνών εξελίξεων. Με την Αννα Μπαλλή
13.00 ΘΥΡΑ «902» Η αθλητική ραδιοεφημερίδα του «902 Αριστερά στα FM». Με τους Μ. Χάρο και Κ. Τσίφτη
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Τα νέα στον «902» έως τις 15.30. Το κεντρικό μαγκαζίνο του «902»
15.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Με τον Δ. Καλαφατιάδη
17.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με την Ελένη Βλάμη
19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ Τραγούδια που μιλάνε για ταξίδια με βάση την ελληνική μουσική, αλλά και όλες τις μουσικές του κόσμου. Με τον Αγγελο Κουτσούκη
21.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Λαϊκά τραγούδια
22.00 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Επιλογές από το σύγχρονο ελληνικό τραγούδι
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»
ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Με την Αντέλα Μέρμηγκα
11.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ Ενημερωτική εκπομπή με τα γεγονότα της βδομάδας που πέρασε. Με τον Ν. Μπογιόπουλο
13.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Π. Σιούλης, Γ. Παρασκευόπουλος
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση με την Αννεκε Ιωαννάτου
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γ. Μηλιώνη
20.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΜΕ ΑΞΟΝΑ ΤΟ BLUES Το μπλουζ και οι συγγενικές μουσικές. Με τον Τάκη Σεραφείγκο
22.00 ΜΕΤΑLΜΟΡΦΩΣΗ Μια εκπομπή για το ΜΕΤΑLφαινόμενο από τις ρίζες μέχρι τις επιρροές. Με τον Β. Σκουρτόπουλο και τον Χ. Κάναρη
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»