08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κηροπλαστείο
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σ' ένα σεργιάνι στο χώρο του βιβλίου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή θέματα
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.ΕΙΣ (Ε)
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΒΙΝΚΑ
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 VIEW MASTER
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κανόνι»
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
22.00 ΠΑΡΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
24.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
01.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
02.00 ΜΑΝΙΞ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ
10.30 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΔΑ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
23.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Ρένη Πιττακή»
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Slam»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)
08.01 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
08.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
18.00 DESIGN WORLD (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ιπσουιτς - Πόρτσμουθ»
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
22.00 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 THE WALL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κώδικας σιωπής»
02.30 ΜΑΧΗ ΣΤ' ΑΣΤΡΑ
03.30 MOBILE FUN
03.10 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σημάδι του γερακιού»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο τεντιμπόη»
16.30 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ-Γιώργης εκπαιδεύεται»
23.45 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλερτάροντας επί πληρωμή»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλος για το εκατομμύριο»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο Internet»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμπού»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.00 PARTY
23.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόρρητος φάκελος Οντέσα»
03.00 Η ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.15 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός βρικόλακας»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προορισμός: θάνατος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στη διαφθορά»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ