07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
10.10 Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΣΤΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΕΧΝΗ
11.10 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Εκτωρ Κακναβάτος»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Αλμπερτ Αϊνστάιν»
19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Ο πύργος του Αϊφελ»
20.00 ΝΕΙΛΟΣ Ντοκιμαντέρ
21.00 ΝΕΡΩΝ - Η ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ
22.00 ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απαγωγείς»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ Σειρά
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ψευτοθόδωρος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
24.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή
02.15 ΜΑΤΛΟΚ (Ε) Σειρά
07.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 E-LIFE (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανηλειακός - Απόλλωνας»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
22.00 ΕΡΤ-3 SPORTS ARENA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δολοφόνος της Ρώμης»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ Σειρά
23.00 FAME STORY
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
03.45 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ Σειρά
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μουσίτσα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ
23.00 ΞΕΧΑΣΕ ΜΕ
24.00 ΟΛΑ 2005
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός νόμου»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά της πιάτσας»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκαρσονιέρα για δέκα»
22.55 AUTO ALTER
23.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή δικαιοσύνη»
02.30 SEX AND THE CITY
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκάνδαλο»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ
22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
23.00 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρόσωπο μιας ξένης»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύματα γένους θηλυκού»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ταυτότητα» Α΄ τηλεοπτική προβολή
00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζουν ανάμεσά μας»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Τραγούδια και χοροί από διάφορες περιοχές»
12.00 MEDITERRANEO
12.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV
16.00 ΒΟΛΕΪ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Πανελλήνιος - Πάτρα»
18.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΕΧΟΙ
18.15 PRE GAME
18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Ολυμπιακός - Μαρούσι»
20.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμερικανός βούβαλος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.00 ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΛΟΓΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κλοπή των αιώνων»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΓΚ ΣΤΙΒΟΥ
20.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Γ' κύκλος)
07.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ
11.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.00 LEADERS, Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ
14.30 ΡΕΠΟ
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ιωνικός - Φίλιππος»
17.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
18.00 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
23.00 ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάν' το όπως ο Μπέκαμ»
16.50 FAME STORY - BEST OF
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY - BEST OF (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FAME STORY IN CONCERT
00.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ «Νιούκαστλ - Τσέλσι»
02.40 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
03.30 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
04.20 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
05.10 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ Σειρά
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια διαφθοράς»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτάδι πριν το ξημέρωμα»
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεφερτίτη: η βασίλισσα του Νείλου»
14.00 ΤΟΡ SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετσι γνώρισα τον έρωτα»
06.00 GROSSE POINT
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
11.40 BACKSTAGE
13.20 ΕΥΡΗΚΑ!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε... χιόνι;»
16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οκτώ χιλιοστά»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιδημία»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 THE STREET Ξένη σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρομερό παιδί»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εισβολή»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φάρμα του τρόμου»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη ολότελα δική μας»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ο Ελιο Πέτρι υπογράφει τη σκηνοθεσία της ταινίας μυστηρίου «Η δολοφόνος της Ρώμης».
Η Αλίντα, μια πλούσια κι όμορφη γυναίκα, βρίσκεται δολοφονημένη στο σπίτι της. Ολοι υποπτεύονται το σύντροφό της Νέλο, τον οποίο βοηθούσε οικονομικά για μεγάλο χρονικό διάστημα. Τις υποψίες αυτές ενισχύει και η ύπαρξη μιας άλλης γυναίκας στη ζωή του... όμως τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται... Πρόκειται για μία από τις πρώιμες ταινίες του Ελιο Πέτρι. Πεσιμιστική, αλλά συγχρόνως και ατμοσφαιρική. Ενα φιλμ νουάρ με σατιρικές κοινωνικές αιχμές, πυκνό μυστήριο, πικρές ανατροπές. Ο Μαρτσέλο Μαστρογιάννι, ο οποίος και πρωταγωνιστεί σ' ένα κορυφαίο ρόλο. Μαζί του συμπρωταγωνιστούν οι Μισελίν Πρεσλ, Σάλβο Ραντόνε (Δευτέρα, ΕΤ-3, 00.30).
07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί την Κατερίνα Βυσσούλη, μία ακόμη γυναικεία παρουσία από το σύμπαν των ταινιών μικρού μήκους που με την τρίτη κατά σειρά δουλιά της με τίτλο «Ο Ντίνος ο θυρωρός» συμμετείχε στο πρόσφατο Φεστιβάλ Δράμας
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)
03.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΤΕΝΙΣΤΕΣ (Ε) «Ζακ Σιράκ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Σκάφη αναψυχής»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ»
20.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ Ντοκιμαντέρ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δουλιές με φούντες»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ Σειρά
23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)
24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΜΑΤΛΟΚ (Ε) Σειρά
07.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ Κινούμενα σχέδια
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 DESIGN (E)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ και Κ Νεανική εκπομπή
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ON STAGE
21.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βιβλίο της ζωής»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΤΟΛΕΔΟ: Ελ Γκρέκο, Νίκος Καζαντζάκης, Μίκης Θεοδωράκης
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ
22.00 FAME STORY
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διακριτική γοητεία των αρσενικών»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά»
03.40 ΔΙΑΓΝΩΣΗΣ: ΦΟΝΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουσκοθαλασσιές»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
22.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
23.00 504 χλμ. ΒΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
24.00 TALK SHOW
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γήινες ψυχές»
03.30 THIRD WATCH (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοκ άουτ στον έρωτα»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ Σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ
23.00 AUTO ALTER
23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ
02.00 SEX AND THE CITY
02.30 APHRODISIA
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική επανάσταση»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Μπαρτσελόνα - Τσέλσι»
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ (Συνέχεια)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ (Συνέχεια)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανικός στο 37ο πάτωμα»
05.00 FRASIER Σειρά
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λατέρνα, φτώχεια και φιλότιμο»
23.00 FORT BOYARD
00.15 GALA
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και υποταγή»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Μάριο Πούζο»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ (Ε) «Επίθεση στο Πεντάγωνο»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ζακ Σιράκ»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ
20.00 ΝΕΙΛΟΣ
21.00 ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ «Φεβρουάριος»
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Εν πλω»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς χωρίς δουλειά»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRE GAME
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Ρεάλ Μαδρίτης - Γιουβέντους»
23.35 CHAMPIONS ΝΕΤ
23.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μπάγερν - Αρσεναλ»
01.15 HIGHLIGHTS
02.15 ΜΑΤΛΟΚ (Ε) Σειρά
07.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ και Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ
21.00 CEO EXCHANGE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του ραβίνου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΧΑΪΒΑΝΙΑ 3-0
21.40 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ
22.40 FAME STORY
23.50 ΟΙ ΑΡΠΑΓΜΕΝΟΙ
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
03.00 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
05.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ
22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ
23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 EUROGOAL
02.00 THE LAZARUS MAN (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υψηλή τέχνη»
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παλαβέ, πάμε για καφέ»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της κακομοίρας»
23.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 SEX AND THE CITY
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ερωτικές φαντασιώσεις της Εμμανουέλας»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ Σειρά
21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.40 SINGLES
23.40 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο οίκος των Ασερ»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι έκανες στη Γη, Ράιαν;»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δόκτωρ Τ και οι γυναίκες του»
23.30 ΜΑΖΙ ΣΤΟ STAR
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gossip»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήχος που σκοτώνει»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Μια υπέροχη ταινία με εξαιρετική ανάπλαση εποχής είναι η δραματική ταινία «Ξανακερδισμένος χρόνος», σε σκηνοθεσία Ραούλ Ρουίζ.
Στο κρεβάτι του θανάτου, ο Μαρσέλ Προυστ φυλλομετράει νοερά το άλμπουμ των αναμνήσεών του. Ομως τα πραγματικά πρόσωπα συγχέονται με αυτά των μυθιστορημάτων και η μυθοπλασία παίρνει το πάνω χέρι απ' την πραγματικότητα. Σαν να προβάλλονται στον τοίχο του δωματίου του, οι ήρωες του βιβλίου του έρχονται να δώσουν ζωή στο μικρό διαμέρισμα της οδού Αμλέν. Οι ευτυχισμένες μέρες, ο χαμένος παράδεισος της παιδικής ηλικίας εναλλάσσονται με πρόσφατες μνήμες του συγγραφέα από την κοσμική και καλλιτεχνική ζωή του Παρισιού και παρελαύνουν σαν μια ατέλειωτη ανθρώπινη κωμωδία.
Πρωταγωνιστούν: Κατρίν Ντενέβ, Εμανουέλ Μπεάρ, Τζον Μάλκοβιτς, Βίνσεντ Περέζ, Κιάρα Μαστρογιάνι, Πασκάλ Γκρεγκορί (Πέμπτη, ΕΤ-3, 00.30)
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Ενα οδοιπορικό στην ιστορία των πόλεων που καθημερινά διασχίζουμε. Με τον Παύλο Ρούφα
23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τους συντελεστές της παράστασης «Μίκης Θεοδωράκης, μια ζωή Ελλάδα», που παίζεται στο θέατρο «ΒΕΜΠΟ». Προσκεκλημένοι: Βέρα Κρούσκα, Αναστασία Μουτσάτσου, Καλλιόπη Βέτα, Λένα Αλκαίου, Παύλος Ορκόπουλος. Μέρος 2ο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)
04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Στέφι Γκραφ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μεγάλοι χτίστες της Αιγύπτου»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Νέα εκπομπή)
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Μέλανι Γκρίφιθ»
19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Μεγάλοι χτίστες της Αιγύπτου»
20.00 ΟΙ ΑΓΡΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΤΗΣ ΙΣΛΑΝΔΙΑΣ
21.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
22.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Αγγελος Τερζάκης»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Απαγορευμένα παιχνίδια»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βλακόμουτρο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 EUROVISION 2005
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη οργής»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του πιλότου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
07.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
08.30 ΡΥΘΜΟΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Ντοκιμαντέρ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ Νεανική εκπομπή
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 CEO EXHANGE
21.00 DESIRE
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αίνιγμα του κατασκόπου»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Σειρά
22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνήθεις ύποπτοι»
02.30 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
04.30 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
05.30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λαγοπόδαρος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ
22.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
24.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 SUPERGOAL
01.45 THE LAZARUS MAN
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαφθορά στο Λας Βέγκας»
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΤΟΡ SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι, διαγωγή μηδέν»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Αστυνομική σειρά
22.55 SNACK
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 APHRODISIA Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό κορμί»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ Σειρά
22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)
23.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ Σειρά
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαρτοπαίκτης: το τελευταίο κόλπο»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτεια στο άγνωστο»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ Σειρά
18.30 ΖΙΝΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα σε δύο κόσμους»
01.00 ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στάνλεϊ Κιούμπρικ: ο μάγος των εικόνων»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Ανρί ντε Τουλούζ Λοτρέκ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Προχωρημένα αθλητικά γκάτζετ»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΤΕΝΙΣ «Στέφι Γκραφ»
19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Μεγάλοι χτίστες της Αιγύπτου» Α` μέρος
20.00 ΝΕΙΛΟΣ
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Αντιγόνη Βαλάκου - Ευγένιος Σπαθάρης»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην κατασκήνωση»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ Ντοκιμαντέρ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ναύτης του Αιγαίου»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
23.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
07.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 CEO EXCHANGE Ντοκιμαντέρ
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΑΡΧΕΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ξανακερδισμένος χρόνος»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ
22.00 FAME STORY
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα του θάρρους»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση»
03.40 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 PRE GAME SHOW
20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Ολυμπιακός - Σοσό»
22.00 POST GAME SHOW
22.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης Μπαστούνι»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σουπερνόβα»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόντιος είμαι, ό,τι θέλω κάνω»
18.15 TOP SECRET - Τελευταία έκδοση
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
22.15 LIFESTYLE
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 AUTO ALTER
01.45 SEX AND THE CITY
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 08.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ
22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
23.50 I LOVE TV
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αίμα στους βάλτους»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στα παρασκήνια»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάχρηση εξουσίας»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αντίθετα έλκονται»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ουρλιαχτό»
03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Το πορτρέτο του Αγγελου Τερζάκη θα παρουσιάσει η εκπομπή «Εποχές και συγγραφείς». Γεννήθηκε στο Ναύπλιο το 1907. Το 1925, φοιτητής ακόμα είχε εκδώσει τη συλλογή διηγημάτων «Ο ξεχασμένος» και το 1929 τη δεύτερη με τίτλο «Φθινοπωρινή συμφωνία». Το 1932 εκδίδει το δίτομο μυθιστόρημα «Δεσμώτες» που μαζί με τους «Πρίγκιπες» του Θράσου Καστανάκη θεωρούνται ότι εγκαινιάζουν την πεζογραφία της γενιάς του '30.
Από τα θεατρικά του έργα ξεχωρίζουν τα ακόλουθα: «Ο σταυρός και το σπαθί», «Είλωτες», «Τα λύτρα της ευτυχίας», «Θωμάς ο Δίψυχος», «Ο Πρόγονος». Το 1937 κυκλοφορεί το μυθιστόρημά του «Η μενεξεδένια πολιτεία». Την ίδια χρονιά αρχίζει η δημοσίευση της «Πριγκηπέσας Ιζαμπώ» στην «Καθημερινή», που θα ολοκληρωθεί το 1938 και θα εκδοθεί το 1945, αποτελώντας μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές εκδοτικές επιτυχίες. Πέθανε στην Αθήνα στις 3 Αυγούστου 1979 (Παρασκευή, ΕΤ-1, 22.00).
Στις τραγικές «παράπλευρες» απώλειες του πολέμου αναφέρεται στην ταινία του «Απαγορευμένα παιχνίδια», ο Ρενέ Κλεμάν.
Τον Ιούνιο του 1940 οι Γάλλοι μπροστά στη γερμανική εισβολή φεύγουν προς το Νότο. Η μικρή Πολέτ βλέπει τους γονείς της να σκοτώνονται, όταν βομβαρδίζεται το αυτοκίνητό τους. Μόνη και αβοήθητη συναντά ένα αγόρι που την οδηγεί στο σπίτι του, όπου οι αγρότες γονείς του τη φιλοξενούν. Το κοριτσάκι που κρατάει το σκοτωμένο σκυλάκι του πείθει το αγόρι να το θάψουν και για να μη νιώθει μοναξιά, φτιάχνουν σιγά σιγά ένα μικρό νεκροταφείο, όπου θάβουν άλλα ζωάκια και έντομα, ενώ τοποθετούν και σταυρούς, που το αγόρι κλέβει από το κοιμητήριο του χωριού... Παίζουν: Μπριζίτ Φοσέ, Ζορζ Πουζουλί, Λισιέν Ιμπέρ, Σουζάν Κουρτάλ, Ζακ Μαρέν (Παρασκευή, ΕΤ-1. 24.00).
07.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Ελαφρά τραγούδια
08.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνα, σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
13.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Δημοτικά τραγούδια από όλη την Ελλάδα
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Επιλογές από τη μουσική μας παράδοση
17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟΝ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Αναφορές σε πρόσωπα και γεγονότα από το χώρο της λογοτεχνίας, της ποίησης, της ιστορίας και της μουσικής
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ Μουσικές και τραγούδια της Λατινικής Αμερικής
22.00 ΜΕΤΑLΜΟΡΦΩΣΗ Επιλογές από την Metal μουσική
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902»
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνα και σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
07.00 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή με ρεπορτάζ, συνεντεύξεις, σχόλια για την επικαιρότητα της ημέρας
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Συνεντεύξεις, σχόλια για πολιτικά και κοινωνικά θέματα.
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Εξελίξεις από το διεθνή χώρο
13.00 ΘΥΡΑ «902» Αθλητικά γεγονότα, σχόλια και συνεντεύξεις
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Το κεντρικό μαγκαζίνο του «902». Τα πολιτικά και κοινωνικά γεγονότα της ημέρας, συνεντεύξεις, σχόλια και ρεπορτάζ
15.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Δημοτικά τραγούδια από όλη την Ελλάδα
17.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
18.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ... Εντεχνα νεολαϊκά και σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
20.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΑ Σύγχρονα ελληνικά και ξένα τραγούδια
22.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ Ρεμπέτικα και λαϊκά τραγούδια
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902»
2. Επίρρημα που σημαίνει φανερά (καθ.) - Επαιξε σπουδαίο ρόλο στο χώρο του κινήματος των Αδεσμεύτων παλιότερα.
3. Ιταλική ποδοσφαιρική ομάδα - Αρχαίο υποθετικό - Εξι απ' αυτά, μας κάνουν... ένα.
4. Εχει εξαφανιστεί - Χαϊδευτικό γυναικείου ονόματος.
5. Ανοίγει την όρεξη - Πρωτεύουσα της Βενεζουέλας.
6. Είδος πολύτιμου γουναρικού.
7. Συμπερασματικό της αρχαίας - Κινείται με νωθρότητα - Κοινά είναι στη... θάλασσα.
8. Ανεμος εξαιρετικής σφοδρότητας - Χαϊδευτικό αντρικού ονόματος.
9. Σύμβουλος νομικών - Είδος θαλασσινών σκουληκιών - Τροφή σαρκοφάγων.
10. Η συμπεριφορά του, ξεφεύγει του φυσιολογικού.
11. Γαλλική πόλη - Σε βαριά μολυσματική αρρώστια αναφέρεται.
12. Σπρώχνω... καθαρευουσιάνικα - «Ιερά» η επιληψία - Χαϊδευτικό του Αϊζενχάουερ.
13. Αλλη ονομασία της σταλαγματιάς - Λατρεύονταν στην αρχαία Αίγυπτο (καθ.) - Μουσική νότα.
14. Αποστειρωμένος, απολυμασμένος - Επίρρημα που δηλώνει μεγάλη αφθονία (καθ.).
1. Εχει, κατά κανόνα, υλικές ζημιές - Ακατάλληλα για να καταναλωθούν (καθ.).
2. Το όνομα του Μπαλζάκ - Είδος λουλουδιού.
3. Μουσουλμανική νηστεία - Μητέρα της Αφροδίτης.
4. Αυτές έχουν χαθεί από κοντά μας - Περιώνυμη εταίρα της αρχαιότητας (καθ.) - Περιέχονται στο... λίπος.
5. Αρχικά που φοβούνται... οι ναύτες - Περίβλημα ζωντανού οργανισμού - Ασφαλίζει ναυτικούς.
6. Επιμήκεις σχηματισμοί - Αναφορά, υπόμνημα.
7. Νότα βυζαντινής μουσικής - Στέρηση αρχής, αξιώματος ή βαθμού (καθ.).
8. Ιταλικό ποτάμι, στη... γλώσσα του - Γίνεται το βήμα μερικές φορές - Κινείται παντελώς ελεύθερα.
9. Ο συγγραφέας του «Αρχισιδηρουργού» - Ορος της πληροφορικής - Νωπά αμύγδαλα.
10. Συμπεριλαμβάνεται στην εξάρτυση στρατιώτη - Βρίσκονται δίπλα στο αλφάβητο - Σθεναρή... αφετηρία.
11. Μουσική ήταν... η μάντρα του - Ιστορική περιοχή της νότιας Γαλλίας.
12. Ελληνας ηθοποιός - Δε λείπει από καμιά κουζίνα.
13. Αντίστροφη γραφή άρθρου - Ομοια σύμφωνα - Ο μεταξοσκώληκας (καθ.) - Τόσοι είναι οι απόστολοι του Βουδισμού.
14. Διάσημη τραγουδίστρια της Αργεντινής - Βάση παρασκευής αρωμάτων - Παρισινή λεωφόρος.
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ: 1. ΚΟΡΑΝΙ - ΠΟΤΑΠΟΣ 2. ΑΝΑΦΑΝΔΟΝ - ΤΙΤΟ 3. ΡΟΜΑ - ΕΙ - ΕΚΤΑ 4. ΑΡΑΤΟΣ - ΡΙΤΣΑ 5. ΜΕΖΕΣ - ΚΑΡΑΚΑΣ 6. ΑΣΤΡΑΧΑΝ 7. ΟΥΝ - ΡΑΘΥΜΟΣ - ΣΣ 8. ΛΑΙΛΑΠΑ - ΣΑΚΗΣ 9. ΑΚ - ΑΚΟΙΛΑ - ΒΟΡΑ 10. ΙΔΙΟΡΡΥΘΜΟΣ 11. ΑΝΙΣ - ΤΕΤΑΝΙΚΟΣ 12. ΩΘΩ - ΝΟΣΟΣ - ΑΪΚ 13. ΡΟΝΙΑ - ΙΣΙΣ - ΝΤΟ 14. ΑΣΗΠΤΟΣ - ΑΘΡΟΩΣ.
ΚΑΘΕΤΑ: 1. ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ - ΑΩΡΑ 2. ΟΝΟΡΕ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ 3. ΡΑΜΑΖΑΝΙ - ΔΙΩΝΗ 4. ΑΦΑΤΕΣ - ΛΑΪΣ - ΙΠ 5. ΝΑ - ΟΣΤΡΑΚΟ - ΝΑΤ 6. ΙΝΕΣ - ΡΑΠΟΡΤΟ 7. ΔΙ - ΚΑΘΑΙΡΕΣΙΣ 8. ΠΟ - ΤΑΧΥ - ΛΥΤΟΣ 9. ΟΝΕ - ΡΑΜ - ΑΘΑΣΙΑ 10. ΚΡΑΝΟΣ - ΜΝ - ΣΘ 11. ΑΤΤΙΚ - ΣΑΒΟΪΑ 12. ΠΙΑΤΑΣ -ΚΟΣΚΙΝΟ 13. ΟΤ - ΣΣ - ΣΗΡ - ΟΚΤΩ 14. ΣΟΣΑ - ΕΣΣΑΝΣ - ΟΣ.
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί δημιουργούς ταινιών μικρού μήκους
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τις Ντίνα Κίτσου και το πρώτο μυθιστόρημά της, ένα ερωτικό παραμύθι σε ιστορικό φόντο με τίτλο «Η Βερόνικα και ο συνταγματάρχης», Λουκία Δέρβη στο πρώτο της βιβλίο, μια συλλογή διηγημάτων με τίτλο «κακός χαρακτήρας»
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γ. Μηνάς φιλοξενεί το συγκρότημα σύγχρονης λόγιας μουσικής ΚΕΛΑΔΟΣ. Συνομιλεί με τα ιδρυτικά μέλη του συγκροτήματος: Θ. Ταμβάκο, μουσικογράφο, Αννα Μουζάκη, μεσόφωνο και Κώστα Τηλιακό, ομποΐστα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 --
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
06.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤΙΒΙ
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
20.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανυπόμονη στον έρωτα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Η πολιορκία μιας γυναίκας»
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΡΙΜΕΪΚ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποτε ήμασταν ξένοι»
07.30 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.30 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΟ ΝΤΕ ΚΙΡΙΚΟ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
10.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β`
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 DESIRE (Ε)
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3 (Ε)
14.30 E-life
15.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ - ΠΑΙΔΕΙΑ, ΚΑΛΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ «Πανηλειακός - Ηλυσιακός»
22.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2001
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 7 Σαμουράι»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 ON STAGE (Ε)
04.30 OIKONOMIKH ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ (Ε)
05.30 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.55 SUPER GAME
12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ Best of
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 FAME STORY
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρωας και δολοφόνος»
02.30 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.15 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ Σειρά μυστηρίου
05.15 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΠΑΦΕΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ Σειρά
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Σειρά
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΧΗΡΕΣ CLUB (Ε) Σειρά
13.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ (Ε) Σειρά
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΧΗΡΕΣ CLUB Σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ ΣΕ Α` ΠΡΟΒΟΛΗ (Ε)
22.45 SNACK (E) Χιουμοριστική εκπομπή
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο Βερολίνο»
06.00 GROSSE POINT Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά
11.30 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε) Σειρά
12.30 ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξύπνα Βασίλη»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξυπόλυτος πρίγκιψ»
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι της οδού Μαλιμπού»
05.15 FRASIER
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κουδούνι θα χτυπήσει στις 3»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγνωστος του Πασίφικ Χάιτς»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό στην έρημο»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένορκος»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος από το παρελθόν»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ