07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Τραγούδια και χοροί από διάφορες περιοχές»
12.00 MEDITERRANEO
12.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV
16.00 ΒΟΛΕΪ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Πανελλήνιος - Πάτρα»
18.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΕΧΟΙ
18.15 PRE GAME
18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Ολυμπιακός - Μαρούσι»
20.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμερικανός βούβαλος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.00 ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΛΟΓΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κλοπή των αιώνων»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΓΚ ΣΤΙΒΟΥ
20.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Γ' κύκλος)
07.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ
11.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.00 LEADERS, Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ
14.30 ΡΕΠΟ
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ιωνικός - Φίλιππος»
17.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
18.00 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
23.00 ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάν' το όπως ο Μπέκαμ»
16.50 FAME STORY - BEST OF
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY - BEST OF (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FAME STORY IN CONCERT
00.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ «Νιούκαστλ - Τσέλσι»
02.40 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
03.30 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
04.20 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
05.10 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ Σειρά
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια διαφθοράς»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτάδι πριν το ξημέρωμα»
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεφερτίτη: η βασίλισσα του Νείλου»
14.00 ΤΟΡ SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετσι γνώρισα τον έρωτα»
06.00 GROSSE POINT
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
11.40 BACKSTAGE
13.20 ΕΥΡΗΚΑ!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε... χιόνι;»
16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οκτώ χιλιοστά»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιδημία»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 THE STREET Ξένη σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρομερό παιδί»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εισβολή»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φάρμα του τρόμου»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη ολότελα δική μας»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ