15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική
20.15 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζουμε με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική μουσική και τραγούδια
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο χώρος της κλασικής μουσικής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
09.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΙ
09.30 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ
12.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΙ
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ - ΤΕΛΙΚΟΙ
14.00 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ - ΤΕΛΙΚΟΙ
15.30 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
17.00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ ή ΠΑΛΗ
17.45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
21.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
24.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (Διακαναλικά)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ (Διακαναλική εκπομπή)
08.30 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
12.30 ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - (ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ) - ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ
19.30 ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (Μ)
21.00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ - ΑΘΗΝΑ 2004 (Διακαναλική μετάδοση)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
10.45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
11.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ
16.15 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
17.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
18.45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ
21.00 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
06.30 RESCUE HEROES
07.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
07.50 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
10.30 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
15.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY IN CONCERT (E)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Η φάρμα των τρελών»
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν Νο 3: Η τελική αναμέτρηση»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
04.30 MOBILE FUN
05.30 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΛΟΓΩ ΖΩΗΣ (Ε)
11.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφοπλιστής με το ζόρι»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.00 THIRD WATCH
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα στο θείο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντι μπόι αγάπη μου»
23.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτή προθεσμία»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (E)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (E)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεινασμένος και τζέντλεμαν»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φανταρίνες»
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)
01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 APHRODISIA
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο πάθος»
05.45 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
06.15 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 O ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ (Ε)
11.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
12.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
13.00 BACKSTAGE (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
15.50 SUPER IDOL (E)
17.00 POPSTARS (E)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε χιλιάδες ψέματα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»
23.15 SURVIVOR (E)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βία είναι η δύναμή μου»
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.30 Ο ΕΡΓΕΝΗΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη δίνη του χρόνου»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επέτειος γάμου»
03.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής των υλικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
23.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ «Κάλβιν Κλάιν»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Γυαλί»
12.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ
13.00 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
14.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
17.30 ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
18.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
18.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
19.00 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
20.00 ΤΟ ΠΛΟΙΟ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΗΘΟΠΟΙΟΙ «Αντόνιο Μπαντέρας»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ο κόσμος της Κλεοπάτρας» (Α` μέρος)
22.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
14.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυγή του θριάμβου»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`
09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ «Γεννιέμαι»
12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
12.30 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
14.30 ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΠΗ
15.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
15.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΖΥΓΙΩΝ
16.00 ΔΗΜΟΣ ΤΟΡΩΝΗΣ: ΑΓΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
19.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ;
20.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΩΝ 25 «Νησιά Ευρώπης: Μάλτα και Κύπρος»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΚΑΙΡΟΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΔΙΑΣΩΣΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μαμούνια»
02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (E)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν, ο επιβάτης του Διαστήματος»
02.40 SURVIVOR (Ε)
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παλαβά φαντάσματα»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
12.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ (Ε)
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαλύοντας τον Χάρι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
12.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ BEST OFF
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναικάρα από το Κιλκίς»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκάνδαλο»
02.45 APHRODISIA Σειρά
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
11.15 ΤΡΑΠΕΖΑ (Ε)
12.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.15 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.40 ΛΕΝΗ (Ε) Σειρά
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (Ε)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διάβολος σε μπλε φόρεμα»
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ROAD RUNNER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.10 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΖΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βάπτισμα πυρός»
00.30 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΟΙ ΑΛΛΟΙ
03.45 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ενα αφιέρωμα στον διάσημο Αμερικανό χορευτή, τραγουδιστή και ηθοποιό Φρεντ Αστέρ θα παρουσιάσει η ΕΤ-3. Από το σύνολο των 32 μιούζικαλ στα οποία εμφανίζεται ο Αστέρ, παρουσιάζονται 30 αποσπάσματα όπου χορεύει με τις: Τζίντζερ Ρότζερς, Βέρα-Ελεν, Ρίτα Χέιγουορθ, Λουσίλ Μπρέμερ, Τζούντι Γκάρλαντ, Τζόαν Κρόφορντ, Τζόαν Φοντέν, Ελινορ Πάουελ, Μάρτζορι Ρέινολντς, Τζόαν Λέσλι, Ανα Μίλερ, Μπέτι Χάτον, Τζέιν Πάουελ, Σιντ Τσαρίς, Λέσλι Καρόν, Οντρεϊ Χέπμπορν. Το αφιέρωμα περιλαμβάνει το πρώτο τραγούδι που κέρδισε βραβείο Οσκαρ «The continental» (από την «Εύθυμη ζωντοχήρα» του 1934), καθώς και άλλα αξέχαστα τραγούδι. Ο σπουδαιότερος χορευτής στην ιστορία του κινηματογράφου γεννήθηκε στις 10 του Μάη 1899 στην Ομαχα της Νεμπράσκα (Τρίτη, ΕΤ-3, 00.30).
Ο Κλιντ Ιστγουντ υπογράφει τη σκηνοθεσία της αστυνομικής περιπέτειας «Βάπτισμα πυρός». Μετά από αιματηρή συμπλοκή, με αποτέλεσμα τη δολοφονία του συναδέλφου του, ο σκληροτράχηλος αστυνομικός Νικ Πουλόβσκι ορκίζεται εκδίκηση, αποφασισμένος να συλλάβει τους υπεύθυνους που δεν είναι άλλοι από μια συμμορία ληστών αυτοκινήτων, της οποίας ηγούνται οι Γερμανοί κακοποιοί Στρομ και Λιζλ. Ο νεαρός Ντέιβιντ Ακερμαν, που μόλις έχει αποφοιτήσει από την Αστυνομική Σχολή, γίνεται ο καινούριος συνάδελφος του Νικ, παρά τις αντιρρήσεις του τελευταίου. Παρ' όλα αυτά, οι δυο τους δεν αργούν να βάλουν παράμερα τις διαφορές τους και να καταδιώξουν αμείλικτα τον Στρομ και τη Λιζλ. Παίζουν: Κλιντ Ιστγουντ, Τσάρλι Σιν, Ραούλ Τζούλια, Σόνια Μπράγκα (Δευτέρα, STAR, 22.00).
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής των υλικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τη μικρού μήκους ταινία
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΗΘΟΠΟΙΟΙ (Ε) «Τομ Χανκς»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ο κόσμος της Κλεοπάτρας»
12.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ
13.00 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ «Στη μαγεία του βυθού»
14.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Ρέθυμνο»
14.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Γκρίζος ερωδιός»
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
17.30 ΤΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ «Το λεύκωμα του Μπόγια»
18.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Πρωτοπόροι»
18.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Β. Πολυδούρης»
19.00 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ «Ο Μπομπ Χόσκινς και οι τίγρεις»
20.00 ΤΟ ΠΛΟΙΟ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΗΓΕΤΕΣ ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΙ (Ε) «Αττίλας»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Χρυσός: Ο πυρετός του χρυσού» Α' μέρος
22.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Βίκτωρ Αρδίτης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.000 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
14.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με πόνο και με δάκρυ»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)
23.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ (Ε)
24.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ
* Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα χρόνια της αβεβαιότητας»
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'
09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ «Γραμματοσειρές και τύποι»
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ «Αμφίπολη»
10.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ «Εχω τάση»
12.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ
12.30 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
14.30 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ
15.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
15.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΖΥΓΙΩΝ
16.00 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ, ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ
19.00 ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
20.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΩΝ 25 «Πολωνία - Ουγγαρία»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΚΑΙΡΟΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δε θα σου έλεγα ποτέ ψέματα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΒΙΣ ΠΡΙΣΛΕΪ
01.30 ΓΥΜΝΕΣ ΘΕΕΣ
02.30 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ (Ε)
03.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις πάθους»
02.40 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο πέντε και στο χέρι»
12.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία υπεράσπιση»
02.15 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
12.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ Best off
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 2»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αγνοούμενος»
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικό σεξ»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
11.15 ΤΡΑΠΕΖΑ (Ε)
12.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.15 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.40 ΛΕΝΗ (Ε)
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
02.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κόλεκ»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
05.00 ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ROAD RUNNER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΙΚΙ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΖΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δόκτωρ Τ και οι γυναίκες»
00.30 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 Ο ΦΥΓΑΣ
03.45 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής των υλικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.25... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συνομιλούν για θέματα υγείας με την Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε)
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ο κόσμος της Κλεοπάτρας»
12.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
14.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Ξάνθη»
14.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
14.45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ «Παπούτσια»
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
17.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
17.30 ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
18.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Διαδρομές»
18.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Πάτρικ Τατόπουλος»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
20.00 ΤΟ ΠΛΟΙΟ
HISTORY CHANNEL
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ο κόσμος της Κλεοπάτρας»
22.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Δ. Αλεξανδρής»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
14.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας υπέροχος άνθρωπος»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ας μείνουμε για πάντα τρελοί»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄
09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ «Η γλώσσα του σχεδίου»
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ «Λευκάδα»
10.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ Ντοκιμαντέρ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
12.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ
12.30 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
14.30 ΠΕΛΛΑ: Ο ΝΟΜΟΣ ΤΩΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
15.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ Ντοκιμαντέρ
15.30 ΚΟΣΜΟΝΑΥΤΙΚΗ, ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
19.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ; Ντοκιμαντέρ
20.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΩΝ 25
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΚΑΙΡΟΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.40 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Το δέντρο των Χριστουγέννων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 Ο ΦΡΕΝΤ ΑΣΤΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΨΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ
02.30 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
03.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 KAI OI ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιενς, η επιστροφή»
03.00 MOBILΕ FUN
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο Παλούκα»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»
12.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ (Ε)
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Σ)
23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ Σειρά
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά
12.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ BEST OF
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελογιατρός»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετά το σοκ»
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 3»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
11.15 ΤΡΑΠΕΖΑ (Ε)
12.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
22.40 ΛΕΝΗ
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ROAD RUΝΝΕR SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΖΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στο Λευκό Οίκο»
24.00 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
03.15 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ενα αφιέρωμα στα τραγούδια και τις ταινίες του Ελβις Πρίσλεϊ του βασιλιά του rock and roll, θα παρουσιάσει η ΕΤ-3. Τραγούδια από τις ταινίες που έγιναν χρυσοί και πλατινένιοι δίσκοι, όπως και τα τρέιλερ των περισσότερων από τις 31 ταινίες που γύρισε από το 1956. Ο Πρίσλεϊ γεννήθηκε στις 8 Γενάρη 1935 στο Τάπελο του Μισισιπή και άφησε την τελευταία του πνοή στο σπίτι του στο Γκρέισλαντ της Μέμφις στις 16 Αυγούστου 1977, σε ηλικία 42 χρόνων. Το αφιέρωμα παρουσιάζει μεταξύ άλλων τα τρέιλερ των ταινιών: «Αγάπα με τρυφερά», «Ο βασιλιάς του ροκ», «Πάλη μέχρι θανάτου», «Σκόνταψα, γλίστρησα και έπεσα» κ.ά. Ανάμεσα στα 14 τραγούδια που φιλοξενούνται είναι και τα «Jailhouse rock», «Teddy bear», «Love me tender» (Τετάρτη, ΕΤ-3, 00.30).
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία διάφορων μορφών ύλης
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συζητά με την Ελένη Δικαίου για το νέο της βιβλίο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ - ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Μαρκήσιος ντε Σαντ: Ο διεφθαρμένος αριστοκράτης»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Χρυσός: ο πόλεμος του χρυσού»
12.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ
13.00 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ «Οι ερημίτες της θάλασσας και τα πέτρινα μνημεία τους»
14.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Ξάνθη»
14.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
17.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
17.30 ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
18.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
18.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Ν. Σκούρος»
19.00 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
20.00 ΤΟ ΠΛΟΙΟ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Χρυσός: Το σκληρό νόμισμα»
22.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Θοδωρής Γκάνης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το άσπρο μπαλόνι»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
14.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα έναν αλήτη»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ
23.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ (Ε)
24.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'
09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ «Ζωγραφική»
10.00 ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ - ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ
10.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
14.30 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ «Η Μεγάλη Ελλάδα της Σικελίας»
15.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ Ντοκιμαντέρ
15.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΖΥΓΙΩΝ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ
19.00 GABRIEL GARCIA MARQUEZ
20.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΩΝ 25
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΚΑΙΡΟΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
22.00 ANIXNEYSEIS
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά μου Αλις»
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΝΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 IAAF GOLDEN LEAGUE
03.10 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
05.15 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρυκωσταίοι και Κοντογιώργηδες»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολύ μεγάλες κακίες»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα παράξενο τρίγωνο»
03.45 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ (E)
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ Σειρά
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά
12.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ BEST OF
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρία μωρά»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ
00.15 SEX AND THE CITY Κοινωνική σειρά
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνάντηση κατά λάθος»
02.45 APHRODISIA Σειρά
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη έξαψη»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
11.15 ΤΡΑΠΕΖΑ (Ε)
12.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.15 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.40 ΛΕΝΗ (Ε) Σειρά
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντραχ»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ
06.20 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
06.40 ΟΔΗΓΟΙ ΠΙΣΤΑΣ
07.00 POWER STONE
07.20 ΦΩΝΑΞΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ
07.40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΝΙΚΙ
08.05 ΦΡΑΝΚΛΙΝ
08.30 ΣΕΪΛΟΡΜΟΥΝ
09.00 ΘΑΝΤΕΡΚΑΤΣ
09.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
10.00 ROAD RUMMER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΙΚΙ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.30 ΖΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδι για λίγους»
24.00 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
03.15 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ, αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο χώρος της ταινίας μικρού μήκους και ντοκιμαντέρ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συνομιλούν για θέματα υγείας με την Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Ηγέτες και θρύλοι» (Ε)
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (ε) «Χρυσός: Ο πυρετός του χρυσού»
12.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
14.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Κομοτηνή»
14.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
17.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
17.30 ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
18.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Στιγμή»
18.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Τζ. Κασσαβέτης»
19.00 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
20.00 ΤΟ ΠΛΟΙΟ
HISTORY CHANNEL
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μαρκήσιος ντε Σαντ: ο διεφθαρμένος αριστοκράτης»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Χρυσός: Ο πόλεμος του χρυσού»
22.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ «Ντάνεϊλ Λομέλ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
14.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την καρδιά της ωραίας Ελένης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)
23.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ (Ε)
24.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄
09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ «Χρώμα»
10.00 ΓΡΑΜΜΟΣ Ντοκιμαντέρ
10.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ Σειρά Ντοκιμαντέρ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
12.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ «Η πολυώροφη ζούγκλα»
12.30 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
14.30 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ «Οι ελληνόφωνοι του Σαλέντο»
15.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ Ντοκιμαντέρ
15.30 Η ΜΙΚΡΗ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗ ΜΟΣΧΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
16.00 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΑΚΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19.00 ΦΑΝΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σειρά
20.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΩΝ 25 «Τουρκία»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΚΑΙΡΟΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mull»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΝΥΧΤΑ
01.00 ZINGARO - THE OPERA EQUESTRE
02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Doctor Mordrid»
02.00 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
03.50 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣAΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παιχνιδιάρα»
12.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 CANDID CAMERA (E)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»
03.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ Σειρά
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά
12.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ BEST OF
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γόησσα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πικρή εκδίκηση»
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
11.15 ΤΡΑΠΕΖΑ (Ε)
12.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.15 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
22.40 ΛΕΝΗ (Ε)Σειρά
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
02.30 ΡΕΪΒΕΝ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ROAD RUNNER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΙΚΙ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΖΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The getaway»
00.30 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΟΙ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
03.45 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ενα δυνατό ριμέικ της κλασικής αστυνομικής περιπέτειας του Σαμ Πέκινπα, σκηνοθετημένο από τον Αυστραλό Ρότζερ Ντόναλτσον είναι η ταινία περιπέτειας «The getaway». Ο Ντοκ Μακ Κόι αποφυλακίζεται, με τη βοήθεια του Τζακ Μπένιον, ενός αδίστακτου γκάνγκστερ και παλιού συνεργάτη του. Οι δυο τους, με τη βοήθεια της Κάρολ, συζύγου του Ντοκ, και των Ρούντι και Φρανκ, πρωτοπαλίκαρων του Τζακ, ληστεύουν μια χρηματαποστολή, όμως, κατά τη διάρκεια της επιχείρησης, σκοτώνουν έναν αστυνομικό... Γρήγοροι ρυθμοί, κλιμακωτό σασπένς και θεαματικές καταδιώξεις, ενώ το πρωταγωνιστικό ζευγάρι απαρτίζεται από τον Αλεκ Μπάλντουιν και την Κιμ Μπάσιντζερ. Μαζί τους, οι Τζέιμς Γουντς, Μάικλ Μάντσεν, Ντέιβιντ Μορς (Πέμπτη, STAR, 22.00).
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ
11.00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταρζάν και οι αμαζόνες»
17.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ «Το τραμ»
18.20 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΙΣΤΙΟΦΟΡΑ Ντοκιμαντέρ
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πες μου τι θέλεις επιτέλους»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ο θρόνος του αίματος»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ξένη σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με πόνο και με δάκρυ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 28οι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑ 2004
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένοικος»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
09.30 ΠΡΕΣΠΕΣ, Η ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
10.00 ΚΕΡΚΙΝΗ, ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
11.30 Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
12.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΧΟΝΤΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ «Η ιδιωτική ζωή του Ολιβερ του όγδοου», «Το πρώτο τους λάθος», «Απατημένες σύζυγοι»
15.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΛΟΜΕΛ
16.00 GOSH, ROCK CIRCUS
17.30 JAFFA LA MIENNE
18.00 MIXER - ΑΡΑΒΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΟ ΙΡΑΚ
19.00 ΕΠΟΧΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΤΟ ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΙΝΔΙΚΟ
22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΡΕΜΠΕΤΙΣΣΕΣ ΤΗΣ 10ΕΤΙΑΣ ΤΟΥ '30
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 BLACK BOX GERMANY
02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.15 ΔΡ. ΚΟΥΪΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
08.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
08.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
09.00 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
10.30 ΑΝΩ ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά
15.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑΣ
16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ
23.30 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ (Ε)
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκάνγκστερ με το λερωμένο πρόσωπο»
03.10 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
03.50 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Σειρά
05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
11.00 MUSIC MARKET (E)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόφαση»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλαράκια για δέσιμο»
17.00 THIRD WATCH (ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRE GAME SHOW
21.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
13.45 POST GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)
03.00 MUSIC MARKET (E)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά τα χέρια Χίτλερ»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου θέλει ξύλο»
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)
01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κρυφές επιθυμίες της Εμμανουέλας»
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)
07.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή
09.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δικό τους παιχνίδι»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)
15.50 SUPER IDOL (E)
17.10 POPSTARS (E)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλωτσοσκούφι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»
23.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.00 BAR (E)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για τη δόξα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Ελληνική σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.30 Ο ΕΡΓΕΝΗΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατηγορούμενη»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον έρωτα του παιχνιδιού»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρυφερή σχέση»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι
07.00 ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Η πολιτική επικαιρότητα της μέρας. Με τον Δ. Παπαβασιλείου
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των διεθνών εξελίξεων. Με την Αννα Μπαλλή
13.00 ΘΥΡΑ «902» Η Αθλητική Ραδιοεφημερίδα του «902 Αριστερά στα FM». Με τον Κ. Χατζόπουλο
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Τα νέα στον «902» έως τις 15.30. Το κεντρικό μαγκαζίνο του «902»
15.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
15.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Από τη δημοτική παράδοση
17.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Με τον Δ. Καλαφατιάδη
18.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ... Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με την Ελένη Βλάμη
20.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ Τραγούδια που μιλάνε για ταξίδια με βάση την ελληνική μουσική, αλλά και όλες τις μουσικές του κόσμου. Με τον Αγγελο Κουτσούκη
22.00 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ Επιλογές από το ελληνικό τραγούδι. Με τον Π. Κασιμάτη
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 Αριστερά στα FM»
1. Η μεγαλύτερη βάρκα πολεμικού πλοίου - Μεγάλος πήλινος κεσές για γιαούρτι.
2. Υλικό συσκευασίας - Ανώτατος αξιωματούχος της ρωμαϊκής πολιτείας στην αρχαιότητα.
3. Γαλήνια η μορφή της - Και ο εμπορικός αναφέρεται - Δορυφόροι του ...Φ.
4. Αρχή παραμυθιού - Ασχημο και βρώμικο το ντύσιμό του - Πολύτιμη στο σκοτάδι.
5. Αρχικά για ...πέταγμα - Χρωστική ύλη για την Παρασκευή αντισκωριακών βαφών - Ξένη αεροπορική εταιρία.
6. Κωμόπολη του νομού Φθιώτιδας.
7. Ηρωικό το περιεχόμενό του - Ακούγεται στην αγορά - Το βασιλιά του, υποδύθηκε ο Γιούλ Μπρίνερ.
8. Του τεμπέλη ...αδυναμία - Βασιλική έπαυλη στο δάσος των Βερσαλιών (καθ).
9. Σε στέλνει σε άλλη σελίδα - Χαϊδευτικό γυναικείου ονόματος - Περιοχή της ...Αθήνας - Ξενική άρνηση.
10. Προσφώνηση ανωτέρου κληρικού - Αρχικά οργανισμού.
11. Αντέχει στα χτυπήματα - Συμμορφώνονται προς τους κανόνες και τις επιταγές του δικαίου.
12. Γνωστό «ένστικτο» της Σάρον Στόουν - Αναφέρονται και οι στρατιωτικές.
13. Υλικό για ...όνειρα - Καμάρι, αγλάισμα - Υπαρξιακή μετοχή.
14. Απόλυτα ξεκαθαρισμένα - Οπτικά δοκάρια - Ελληνας ηθοποιός.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. Λέγεται και «βασιλικό ύδωρ» - Ηγούμενος καθολικού μοναστηριού.
2. Χρησιμοποιούνται και για διακοσμητικούς λόγους - Θηλάζει άλλης μάνας το παιδί.
3. Η δεντροστοιχία - Βαθμοφόρος του στρατού.
4. Το όνομα του ηθοποιού Χανκς - Η μασκότ των Oλυμπιακών Aγώνων στη Μόσχα - Ουσία του αίματος, όμοια με το λεύκωμα.
5. Πρόσωπο της τραγωδίας του Σαίξπηρ «Αμλετ» - Είδος ρωσικού έλκηθρου.
6. Αποφασιστικό όργανο του ΟΗΕ - Εχουν τη σημασία των ...σημασιών - Ξενική συμφωνία.
7. Τέτοιος άνεμος η όστρια - Χρονικό επίρρημα (αρχ) - Γράμμα του αλφάβητου.
8. Ο ίσος καταμερισμός επιμέρους τμημάτων συνόλου.
9. Παρεξηγημένος ...καρπός - Μονάδα που εκτελεί έργα οδοποιίας για λογαριασμό του στρατού (με άρθρο).
10. Εμεινε στην ιστορία αυτή του 1965 - Αρχαία παράσταση.
11. Παλιά αμερικάνικα αυτοκίνητα - Η υγεία τους έχει διαταραχτεί.
12. Πόλη του Βελγίου - Ονομασία γαλλικών πυραύλων - Ποτάμι στην Πελοπόννησο (καθ).
13. Γνωστό Πόρτο της Χαλκιδικής - Αυτά δεν έχουν αδέλφια.
14. Εκφράζουν αποδοκιμασία - Χαϊδευτικό αντρικού ονόματος.
Λ Υ Σ Η
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:
1. ΑΚΑΤΟΣ - ΤΣΑΝΑΚΑ 2. ΣΕΛΟΦΑΝ - ΥΠΑΤΟΣ 3. ΗΡΕΜΗ - ΟΙΚΟΣ - ΥΧ 4. ΜΙΑ - ΛΕΤΣΟΣ - ΑΦΗ 5. ΟΑ - ΜΙΝΙΟ - ΤΑΡΟΜ 6. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ 7. ΕΠΟΣ - ΟΣΑ - ΣΙΑΜ 8. ΡΑΧΑΤΙ - ΤΡΙΑΝΟΝ 9. ΟΡΑ - ΡΕΝΑ - ΑΘ - ΝΟ 10. ΑΓΙΟΣΥΝΗ - ΕΛΟΤ 11. ΑΜΟΝΙ - ΝΟΜΟΤΑΓΗ 12. ΒΑΣΙΚΟ - ΜΟΝΑΔΕΣ 13. ΑΝ - ΚΑΥΧΗΜΑ - ΩΝ 14. ΣΑΦΗ - ΙΙ - ΑΡΩΝΗΣ.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. ΑΣΗΜΟΝΕΡΟ - ΑΒΑΣ 2. ΚΕΡΙΑ - ΠΑΡΑΜΑΝΑ 3. ΑΛΕΑ - ΛΟΧΑΓΟΣ 4. ΤΟΜ - ΜΙΣΑ - ΙΝΙΚΗ 5. ΟΦΗΛΙΑ - ΤΡΟΙΚΑ 6. ΣΑ - ΕΝΝΟΙΕΣ - ΟΥΙ 7. ΝΟΤΙΟΣ - ΝΥΝ - ΧΙ 8. ΙΣΟΚΑΤΑΝΟΜΗ 9. ΣΥΚΟ - Η ΜΟΜΑ 10. ΑΠΟΣΤΑΣΙΑ - ΟΝΑΡ 11. ΝΑΣ - ΑΔΙΑΘΕΤΑ 12. ΑΤ - ΑΡΙΑΝ - ΛΑΔΩΝ 13. ΚΟΥΦΟ - ΜΟΝΟΓΕΝΗ 14. ΑΣΧΗΜΑ - ΝΟΤΗΣ.
ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Από το ελαφρό ελληνικό τραγούδι
08.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Με την Αντέλα Μέρμηγκα
10.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
13.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Από τη δημοτική μας παράδοση
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνο τραγούδι
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γ. Μηλιώνη
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ Επιμέλεια - παρουσίαση: Γ. Αντωνάκος, Γ. Γενοβέζος, Μ. Λειβαδίτης
22.00 ΜΕΤΑLΜΟΡΦΩΣΗ Μια εκπομπή για το METAL φαινόμενο από τις ρίζες μέχρι τις επιρροές. Με τον Β. Σκουρτόπουλο και τον Π. Δημητρόπουλο
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»