15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ
11.00 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταρζάν και οι αμαζόνες»
17.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ «Το τραμ»
18.20 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΙΣΤΙΟΦΟΡΑ Ντοκιμαντέρ
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πες μου τι θέλεις επιτέλους»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ο θρόνος του αίματος»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ξένη σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με πόνο και με δάκρυ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 28οι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑ 2004
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένοικος»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
09.30 ΠΡΕΣΠΕΣ, Η ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
10.00 ΚΕΡΚΙΝΗ, ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
11.30 Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
12.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΧΟΝΤΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ «Η ιδιωτική ζωή του Ολιβερ του όγδοου», «Το πρώτο τους λάθος», «Απατημένες σύζυγοι»
15.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΛΟΜΕΛ
16.00 GOSH, ROCK CIRCUS
17.30 JAFFA LA MIENNE
18.00 MIXER - ΑΡΑΒΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΟ ΙΡΑΚ
19.00 ΕΠΟΧΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΤΟ ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΙΝΔΙΚΟ
22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΡΕΜΠΕΤΙΣΣΕΣ ΤΗΣ 10ΕΤΙΑΣ ΤΟΥ '30
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 BLACK BOX GERMANY
02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.15 ΔΡ. ΚΟΥΪΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
08.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
08.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
09.00 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
10.30 ΑΝΩ ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά
15.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑΣ
16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ
23.30 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ (Ε)
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκάνγκστερ με το λερωμένο πρόσωπο»
03.10 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
03.50 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Σειρά
05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
11.00 MUSIC MARKET (E)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόφαση»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλαράκια για δέσιμο»
17.00 THIRD WATCH (ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRE GAME SHOW
21.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
13.45 POST GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)
03.00 MUSIC MARKET (E)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά τα χέρια Χίτλερ»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου θέλει ξύλο»
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)
01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κρυφές επιθυμίες της Εμμανουέλας»
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)
07.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή
09.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δικό τους παιχνίδι»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)
15.50 SUPER IDOL (E)
17.10 POPSTARS (E)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλωτσοσκούφι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»
23.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.00 BAR (E)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για τη δόξα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Ελληνική σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.30 Ο ΕΡΓΕΝΗΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατηγορούμενη»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον έρωτα του παιχνιδιού»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρυφερή σχέση»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ