«902»
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) ...στις ΓΡΑΜΜΕΣ
13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ (Ε)
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Καλό λαϊκό τραγούδι από τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
06.00 MEDITERRANEO (Ε)
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 NATIONAL GEOGRAPHIC
12.40 ANT' AYTOY (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος - λαχείο»
15.40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
21.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Η πινακοθήκη των ηλιθίων»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
24.00 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΤΑΧΥΠΛΟΩΝ ΣΚΑΦΩΝ
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.05 Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ
02.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ
03.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
07.50 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 2000 (Ε)
09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
12.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ
12.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ
13.00 ΝΤΟΥΜΠΛ ΦΑΣ
13.30 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ
14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ: ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ
17.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ!
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
19.15 20ός ΑΙΩΝΑΣ
19.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο έξυπνα κορόιδα».
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο προδότης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντροφιά μ' έναν κλόουν»
10.30 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
10.31 ΟΠΕΡΑ «Λούλου»
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)
15.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
15.30 PC TV FUN
16.00 GEMS OF JAZZ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
17.30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ
18.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΚΡΟΤΑΛΑ
22.00 ΑΝΗΛΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΝΕΙΑ
22.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη γεμάτη λουλούδια»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
07.50 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
08.40 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
09.10 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.50 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
10.20 ΜΠΑΤΜΑΝ
10.50 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.20 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ
11.50 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΒΑΧ
13.00 SUPER GAME
13.05 Η ΟΧΙΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)
16.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Ροζ Πάνθηρα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουκαράδες και λεφτάδες»
23.05 SUPER GAME
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακό μυστικό»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρχαρίας, ο ανθρωποφάγος»
03.30 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρώμη, ανοχύρωτη πόλη»
06.00 Ο ΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.45 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
11.50 EXTREME GAMES
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο μοντέρνοι γλεντζέδες»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
16.30 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ (Ε)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κάλπικη λίρα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να ζει κανείς ή να μη ζει»
23.00 ΤΣΑ! (Ε)
24.00 ΕΝΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καταδίωξη»
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
05.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
11.30 STATUS QUO
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΙΝΤΙ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (E)
01.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)
02.30 ON AIR (E)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.30 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρυσό ταξίδι του Σεβάχ του θαλασσινού»
11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
11.30 ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ
12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΟΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΕΣ (Ε)
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εργένηδες της συμφοράς»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποια είναι η Μαργαρίτα»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος μεγάλος ήρωας»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκάντι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
03.30 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
05.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ(Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
07.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
07.30 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
08.00 ΕΞ-ΜΕΝ
08.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.15 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
09.45 ΜΠΑΡΝΕΪ
10.15 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
10.30 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.45 ΑΡΘΟΥΡ
11.15 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
11.45 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.15 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
12.20 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
12.50 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το φαστ φουντ στο Λευκό Οίκο»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του δράκου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνό αίμα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές χωρίς αίμα»
03.15 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΜΙΘ
04.15 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.15 ΠΕΡΛ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά & τη Μαρουλού
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
16.00Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
19.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» (Ε) Από το κουκλοθέατρο Χαρχούτ την παράσταση «Καπετάνιος»
20.00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΓΡΑΦΗ (Ε) Συντροφιά με τον Κώστα Μάτζιο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Θ'εμα: «Κοινή Εξωρετική Πολιτική και Αμυνα». Επιμέλεια - παρουσίαση Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μοίρα μιας γυναίκας»
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ
18.00 NBA - JAM
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ
21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
22.00 ΧΩΡΙΚΑ ΥΔΑΤΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παρθένος»
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.10 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
01.40 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
03.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.40 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
05.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.50 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)
12.01 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ
12.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Νίκος Ρίζος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Σπάνιοι ερωδιοί»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ
19.00 MILLENNIUM
19.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ
08.30 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 Ο ΣΠΑΡΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ
10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
10.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
11.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
12.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α`
14.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
21.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ ΖΩΗΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγόρι με τα μικρά φτερά»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλοίο του θανάτου»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ(Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 Τα ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα της σφαγής»
04.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αλογοκλέφτες»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ(Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 DEEP IN THE CITY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύγκρουση με το νόμο»
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.00 ΓΚΡΑΝΤ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ 2000 ΜΟΤΟ GP. Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 C' EST LA VIE (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
21.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι της διπλανής πόρτας»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 FRASIER
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
05.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
07.30 ΕΞ-ΜΕΝ
08.00 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.40 ΑΡΘΟΥΡ
09.10 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.20 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
09.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
10.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.15 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των καταραμένων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλοί δολοφόνοι»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητη Αφροδίτη»
03.45 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΜΙΘ
04.45 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
«902»
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30«902» ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
19.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 FUN IN ACTION Raftig, Kayak, Trekking, Canyoning, Ski κλπ. είναι τα αθλήματα που συνδυάζουν κίνηση, διασκέδαση και φιλοξενούνται στην εκπομπή. Παρουσίαση: Βάσω Δουκακάρου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ «Οι πραγματικές διαστάσεις των πυρκαγιών»
23.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφήστε με να ζήσω»
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ
18.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΟΦΕΟ ΜΠΙΡΑ ΜΟΡΕΤΙ «Ιντερ - Μπάρι»
22.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΟΦΕΟ ΜΠΙΡΑ ΜΟΡΕΤΙ «Γιουβέντους - Νικητής του αγώνα «Ιντερ - Μπάρι»
23.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΟΦΕΟ ΜΠΙΡΑ ΜΟΡΕΤΙ «Γιουβέντους - Ηττημένος του αγώνα Ιντερ - Μπάρι»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα και η πόλη»
01.45 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.50 ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΑΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
02.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΤΑ ΛΑΪΚΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥΣ
11.01 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 2000
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
12.01 INFERNO (Ε) «Συσσίτιο»
12.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Καφές»
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Μίμης Φωτόπουλος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Σρι Λάνκα»
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Χελιδόνια»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ
19.30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
23.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
09.45 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΟ ΝΤΕ ΚΙΡΙΚΟ
10.30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΑΪ ΣΤΡΑΤΗ
11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
11.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
12.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β`
14.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 UFOS'S ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
16.30 Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Χριστόφορος Κολόμβος»
21.00 ΤΟΠΟΛΟΓΙΚΑ (Ε)
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξέσπασμα»
06.00 TA NEA TOY ANT 1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.25 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
14.00 TA NEA TOY ANT1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο Σικάγο»
04.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος αγρυπνά»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΙΝ
22.15 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αρσεναλ- Μπαρτσελόνα»
24.00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αγιαξ - Λάτσιο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόλωμα για ένα δολοφόνο»
04.00 CAMPIONATO (E)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 C'EST LAVIE (E)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
21.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
01.30 FRASIER
02.00 ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
07.30 ΕΞ-ΜΕΝ
08.00 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.40 ΑΡΘΡΟΥΡ
09.10 ΜΠΟΜΠΙ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.20 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
09.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
10.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.15 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.30 ΣΟΥΤΙ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρέιβεν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά χρόνια φαγούρα»
03.15 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΜΙΘ
04.15 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.15 ΠΕΡΛ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ