10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά & τη Μαρουλού
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
16.00Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
19.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» (Ε) Από το κουκλοθέατρο Χαρχούτ την παράσταση «Καπετάνιος»
20.00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΓΡΑΦΗ (Ε) Συντροφιά με τον Κώστα Μάτζιο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Θ'εμα: «Κοινή Εξωρετική Πολιτική και Αμυνα». Επιμέλεια - παρουσίαση Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μοίρα μιας γυναίκας»
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ
18.00 NBA - JAM
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ
21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
22.00 ΧΩΡΙΚΑ ΥΔΑΤΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παρθένος»
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.10 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
01.40 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
03.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.40 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
05.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.50 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)
12.01 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ
12.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Νίκος Ρίζος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Σπάνιοι ερωδιοί»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ
19.00 MILLENNIUM
19.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ
08.30 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 Ο ΣΠΑΡΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ
10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
10.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
11.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
12.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α`
14.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
21.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ ΖΩΗΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγόρι με τα μικρά φτερά»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλοίο του θανάτου»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ(Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 Τα ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα της σφαγής»
04.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αλογοκλέφτες»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ(Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 DEEP IN THE CITY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύγκρουση με το νόμο»
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.00 ΓΚΡΑΝΤ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ 2000 ΜΟΤΟ GP. Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 C' EST LA VIE (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
21.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι της διπλανής πόρτας»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 FRASIER
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
05.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
07.30 ΕΞ-ΜΕΝ
08.00 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.40 ΑΡΘΟΥΡ
09.10 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.20 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
09.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
10.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.15 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των καταραμένων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλοί δολοφόνοι»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητη Αφροδίτη»
03.45 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΜΙΘ
04.45 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ