10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
19.00 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΧΟΥΝΤΑ ΜΕΤΑΞΑ Επιμέλεια - παρουσίαση Θανάσης Παπαρήγας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε λιμάνι και καημός»
15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
18.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
19.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΓΙΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ «Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρεάλ»
21.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΓΙΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ «Μπάγιερν - Γαλατά Σαράι»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του αδελφού μου»
01.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.30ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιάτα στο πεζοδρόμιο»
03.00 ΑΥΛΑΙΑ
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
10.30 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11.01 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
12.00 INFERNO (E)
12.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Ντίνος Ηλιόπουλος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Πουλιά στην άκρη του δρόμου»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ART NET
19.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ
19.30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΤΑ ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΑ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
11.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
12.00 ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
14.00 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΚΡΙΣΤΟΦ ΚΙΣΛΟΦΣΚΙ: ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...
16.30 ΝΕΟΝ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΠΛΑΝΗΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Αττίλας»
21.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι έρωτες μιας ξανθιάς»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταχραστής»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.25 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.00 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός βομβιστής»
04.00 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μελαχρινός πειρασμός»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία δήμαρχος»
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική συναλλαγή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγωμένη ματιά»
04.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ.. ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 C' EST LA VIE (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία νύχτα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εικονική δολοφονία»
02.30 CRASH ZONE
03.00 NTOKIMANTER
04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
07.30 ΕΞ-ΜΕΝ
08.00 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.40 ΑΡΘΟΥΡ
09.10 ΜΠΟΜΠΙ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.20 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
09.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
10.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.15 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο μέλλον»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάκελοι Ρόκφορντ»
03.15 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΜΙΘ
04.15 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ