Τηλ. 7701.911-5
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.55 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΑΡΧΕΤΑΙ Η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΙΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ινδοκίνα»
02.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
03.40 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
05.10 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΘΡΑΚΗ: ΧΤΕΣ - ΣΗΜΕΡΑ - ΑΥΡΙΟ «Κομοτηνή»
10.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Μαλαισίνα»
11.01 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 2000
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Επιλογές»
14.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 CINETRIP
19.00 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΣ
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Τα επίκαιρα του 20ού αιώνα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ
08.31 VIEWMASTER (Ε)
09.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
10.00 RAT-A-TAT-TAT
10.15 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΕΣ ΕΞΙΣΩΣΕΙΣ
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΓΕΝΙΚΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΟΥ
12.30 ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 NET CLUBBING 2000
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α΄
20.30 DESIGN MILLENNIUM (E)
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτω από τα φτερά ενός αγγέλου»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ(Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 MATIEΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Delta Force»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «9 1/2 εβδομάδες ΙΙ: Ερωτας στο Παρίσι»
02.30 ΣΙΜΠΙΛ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 TA NEA TOY ANT1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ
21.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ύπουλο χτύπημα»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίστροφη μέτρηση»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 NEW TIME
10.30 O,TI ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
12.00 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ;
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
15.00 M-DOG
16.30 ΡΥΘΜΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΗ
18.00 HIT SELECTION
19.30 CARTOONS
20.30 ΤΑ SPOR ΣΤΟ NEW
21.16 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΕΥΘΕΩΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απ΄τα αλώνια στα σαλόνια»
22.45 ΖΟΥΓΚΛΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνεμοι του Τζάρα»
04.30 CAMPIONATO(Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαλάκης ο εισαγόμενος»
09.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
15.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προεδρική εντολή»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο Νο2»
24.00 ΓΟΥΑΤΣ ΧΟΤ
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα του θανάτου»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουράνια πλάσματα»
04.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ (Ε)
16.00 ΕΥ ΖΗΝ
16.30 ΔΕΛΤΙΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι απίθανοι Αζεράκ»
19.00 ΚΑΙ ΤΟΥ ΥΨΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΘΟΥΣ (Ε)
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS (Ε)
02.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM
ΕΤ 1
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο Επ... και η παρέα του»
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γόησσα»
16.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Απευθείας μετάδοση από τη Γάνδη
19.00 ΠΟΛΟ - CHAMPIONS LEAGUE Ολυμπιακός - Ολύμπικ Νις (Γαλλία)
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο ψυχρός πόλεμος»
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΑΝ ΡΕΜΟ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο φορτίο»
03.00 ΑΥΛΑΙΑ
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΝΩΕ (Ε)
12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
12.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιδί και το δελφίνι»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προφητεία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
08.31 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ Αλβανόφωνο μαγκαζίνο
14.00 ΧΡΟΝΙΚΑ Ρωσόφωνο μαγκαζίνο
14.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
22.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίκα»
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.20 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΝΕΝΤ (Ε)
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ στην Αφρική»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε... χιόνι;»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.30 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέσμια ενός εφιάλτη»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μουσικό πανδαιμόνιο»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λύκοι των δρόμων»
06.00 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ
07.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 Ο ΤΑΧΥΔΑΚΤΥΛΟΥΡΓΟΣ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ
15.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγοροκόριτσο»
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Ελλάδα - Πολωνία
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΕΝΕΓΚΕΪΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινά μυστικά»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της ανταρσίας»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 FACE TO FACE
11.00 NEW TIME
13.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
14.50 PHOTO FINISH
19.15 ΖΟΟΜ ΣΤΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
19.45 CARTOONS
20.45 Ο, ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ (Ε)
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ (Ε)
14.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
16.00 ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
18.30 ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΒΟΛΕΪ
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΟΙ 7ΨΥΧΟΙ
00.30 SEVEN SPORTS (Ε)
02.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΠΙ
07.30 Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ
08.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
08.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
09.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
09.10 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.40 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
10.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.10 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
11.35 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΝΤΡΟΥ ΚΑΡΙ
12.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, πράκτωρ 007: Ζεις μονάχα δυο φορές»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 TELECINE
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Ροζ Πάνθηρα»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΝΤΙ.ΕΝ.ΕΪ»
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία μετά φόνου»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπα με τρυφερά»
04.45 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΟΙ ΑΘΩΟΙ ΤΗΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ 5 (Ε)
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.45 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ (Ε)
17.30 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΙΝ
18.00 ΖΟΥΓΚΛΑ (Ε)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 CAMPIONATO
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)