ΕΤ 1
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο Επ... και η παρέα του»
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γόησσα»
16.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Απευθείας μετάδοση από τη Γάνδη
19.00 ΠΟΛΟ - CHAMPIONS LEAGUE Ολυμπιακός - Ολύμπικ Νις (Γαλλία)
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο ψυχρός πόλεμος»
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΑΝ ΡΕΜΟ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο φορτίο»
03.00 ΑΥΛΑΙΑ
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΝΩΕ (Ε)
12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
12.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιδί και το δελφίνι»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προφητεία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
08.31 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ Αλβανόφωνο μαγκαζίνο
14.00 ΧΡΟΝΙΚΑ Ρωσόφωνο μαγκαζίνο
14.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
22.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίκα»
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.20 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΝΕΝΤ (Ε)
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ στην Αφρική»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε... χιόνι;»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.30 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέσμια ενός εφιάλτη»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μουσικό πανδαιμόνιο»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λύκοι των δρόμων»
06.00 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ
07.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 Ο ΤΑΧΥΔΑΚΤΥΛΟΥΡΓΟΣ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ
15.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγοροκόριτσο»
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Ελλάδα - Πολωνία
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΕΝΕΓΚΕΪΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινά μυστικά»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της ανταρσίας»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 FACE TO FACE
11.00 NEW TIME
13.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
14.50 PHOTO FINISH
19.15 ΖΟΟΜ ΣΤΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
19.45 CARTOONS
20.45 Ο, ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ (Ε)
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ (Ε)
14.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
16.00 ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
18.30 ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΒΟΛΕΪ
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΟΙ 7ΨΥΧΟΙ
00.30 SEVEN SPORTS (Ε)
02.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΠΙ
07.30 Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ
08.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
08.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
09.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
09.10 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.40 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
10.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.10 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
11.35 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΝΤΡΟΥ ΚΑΡΙ
12.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, πράκτωρ 007: Ζεις μονάχα δυο φορές»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 TELECINE
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Ροζ Πάνθηρα»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΝΤΙ.ΕΝ.ΕΪ»
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία μετά φόνου»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπα με τρυφερά»
04.45 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΟΙ ΑΘΩΟΙ ΤΗΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ 5 (Ε)
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.45 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ (Ε)
17.30 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΙΝ
18.00 ΖΟΥΓΚΛΑ (Ε)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 CAMPIONATO
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)