Τηλ. 7701.911-5
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΟΙ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Αυστρία - Ελλάδα
20.25 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22.00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ - Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ
01.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Η Νάξος του Ιάκωβου Καμπανέλλη»
10.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ
11.01 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ
11.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Επιλογές»
14.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Το πέρασμα του χρόνου»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΟΡΑΜΑΤΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γίγας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ- ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 VIEWMASTER (E)
09.30 Η ΛΑΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
10.00 RAT-A-TAT-TAT
10.15 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΕΣ ΕΞΙΣΩΣΕΙΣ
10.30 θΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΓΕΝΙΚΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΟΥ
12.30 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 PC TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
20.30 ΕΞΤΡΑ ΣΠΟΡ
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
22.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ 'Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ (Ε)
23.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος από τη Μαγιόρκα»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασυμβίβαστη γενιά»
23.30 ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΤΙ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΤΙ (Συνέχεια)
01.00 ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
02.00 ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ
02.30 ΣΙΜΠΙΛ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομπ Ρόι: Εις το όνομα της τιμής»
23.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.40 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΕΝΕΓΚΕΪΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος του Σιάτλ»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος της νύχτας»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 M-DOG
10.30 Ο,ΤΙ ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
10.35 M-DOG (Συνέχεια)
12.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
14.50 PHOTO FINISH
19.30 CARTOONS
20.30 TA SPOR ΣΤΟ NEW
21.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
21.30 ΕΥΘΕΩΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
24.00 GOSSIP
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 ΕΥ ΖΗΝ (Ε)
16.30 ΦΙΛΙΚΑ... ΕΛΝΤΑ (Ε)
17.30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι απίθανοι Αζεράκ»
19.00 ΣΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ (Ε)
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS
03.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λουστράκος»
09.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
15.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ
22.00 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
23.00 ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
24.00 ΓΟΥΑΤΣ ΧΟΤ
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκροκομικόν»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένορκος»
04.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
18.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θέμα συνειδήσεως»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο υποψήφιος»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον κλοιό της φωτιάς»
04.30 TALK SHOW (Ε)